fot. DreamHack/Jennika Ojala

AZK i swag sformowali nowy skład na ESEA MDL

Kilka dni temu Keven „AZK” Lariviere i Braxton „swag” Pierce zaskoczyli wszystkich swoją decyzją o odejściu z Torqued. Teraz po krótkim czasie obaj gracze powracają wraz z nowym składem, który ma wystartować w 28. sezonie ESEA Mountain Dew League.

Tworząc nową drużynę Kanadyjczyk i Amerykanin postawili na młodość. Z tego powodu w ekipie znalazł się m.in. Zack „XotiC” Elshani, który pierwsze kroki na zawodowej scenie stawiał jeszcze w barwach CLG. Ostatnio jednak 17-latek związany był ze Splyce, gdzie jednak nie radził sobie zbyt dobrze. Jakby tego było mało, nie przypadł on również do gustu pozostałym członkom zespołu, przez co miesiąc temu obie strony postanowiły się rozstać.

Kolejnym nowym nabytkiem jest obeznany już z północnoamerykańską sceną Omar „MarkE” Jimenez. Wszak Meksykanin ma w swoim CV grę dla NRG Esports, a ostatnio także dla Ghost Gaming. Jeśli zaś chodzi o ostatni slot, ten ma przypaść w udziale Joshule „Hunterowi” Madore’owi. 20-latek zdecydowanie może pochwalić się najmniejszym doświadczeniem i ostatnie kilka tygodni spędził pod banderą Atmosphere.

Nowy skład AZK i swaga prezentuje się następująco:

  • Keven „AZK” Lariviere
  • Braxton „swag” Pierce
  • Joshua „Hunter” Madore
  • Zack „XotiC” Elshani
  • Edgar „MarkE” Jimenez

Debiut nowego zespołu w ESEA MDL miał już miejsce minionej nocy. Lariviere i spółka zmierzyli się z Fam143, które ostatecznie pokonali na Trainie 16:9. Warto zaznaczyć, że w meczu tym nie wystąpił XotiC, którego jako zmiennik zastępował James „JamezIRL” Macaulay.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

milosz93 z trzecim miejscem w FIFA All Stars Cup

Reprezentant Legii Warszawa, Miłosz "milosz93" Bogdanowski, zajął trzecie miejsce w międzynarodowym turnieju FIFA All Stars Cup. Polak rozpoczął turn...