fot. DreamHack

znajder na testach w Singularity, HugoXD przesunięty na rezerwę

Mimo, że obecny skład Singularity Esports powstał zaledwie cztery miesiące miesięcy temu to już teraz doszło w nim do kilku roszad personalnych. Ostatnia miała miejsce dziś, gdyż na ławce rezerwowych wylądował Hugo „HugoXD” Hallgren. Jego miejsce, przynajmniej na razie, zajmie Andreas „znajder” Lindberg.

Po styczniowych przetasowaniach włodarze Singularity mieli nadzieje na znaczą poprawę osiąganych rezultatów. Nic takiego nie miało jednak miejsca. Szwedzka formacja nadal daleka była od gry na jakimkolwiek lanie, zaś jej największym w tym roku sukcesem pozostaje wicemistrzostwo drugiej edycji CSGO.NET Cup. Wobec tego zdecydowano się na kolejną zmianę, a jej ofiarą padł właśnie HugoXD, który ostatnimi czasy borykał się z różnego rodzaju problemami, wobec czego postanowiono dać mu czas, by mógł w pełni dojść do siebie.

Pozostali członkowie drużyny bardzo szybko znaleźli nowego „piątego”. Tym okazał się legendarny Andreas „znajder” Lindberg, który w przeszłości sięgał wraz z Fnatic po triumf na Majorze. Od dłuższego czasu kariera 25-latka nie toczy się jednak tak, jak mógłby on sobie tego życzyć. Dość powiedzieć, że jeszcze w listopadzie ubiegłego roku Szwed rozstał się z GODSENT i od tego czasu znajdował się poza grą. Powraca dopiero teraz, ale tylko na testy – dopiero po nich będzie mógł ewentualnie liczyć na stał angaż.

Ta zmiana była konieczna, aby móc rywalizować na stabilnym poziomie trzydziestu najlepszych drużyn na świecie – przyznał w oświadczeniu André „BARBARR” Möller, lider Singularity. – Hugo miał za sobą ciężki rok i dostał nieco wolnego, by móc ponownie stanąć na nogi. Przez ten czas zastępować go będzie znajder. Od Andreasa oczekuję, że wprowadzi do drużyny postawę zwycięzcy oraz ogromną ilość doświadczenia. Przez ostatnie dwa tygodnie zaprezentował nam obie te rzeczy – dodał.

W tej sytuacji skład Singularity Esports prezentuje się następująco:

  • Benjamin „BENDJI” Söderena
  • André „BARBARR” Möller
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Nicolas „Plopski” Gonzalez Zamora
  • Andreas „znajder” Lindberg – testy
  • Anton „AntO_oNNN” Van Gorp – trener
  • Saif „Sayf” Jibraeel – rezerwa
  • Hugo „HugoXD” Hallgren – rezerwa
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

adwokacik przechodzi do tomorrow.gg! SZPERO i Kap3r pozostają w składzie

adwokacik to jeden z fenomenów ostatnich miesięcy. Złożony ze znanych już na krajowym podwórku graczy miks szturmem wbił się na polską scenę i pokazał...