adwokacik to jeden z fenomenów ostatnich miesięcy. Złożony ze znanych już na krajowym podwórku graczy miks szturmem wbił się na polską scenę i pokazał się już nawet na międzynarodowych serwerach. Ostatnio jednak przyszłość ekipy stanęła pod znakiem zapytania, gdy Grzegorz "SZPERO" Dziamałek oraz Kacper "Kap3r" Słoma zostali wycofani ze składu decyzją Teamu Kinguin.

Wówczas pomocną dłoń do zawodników wyciągnęło tomorrow.gg, które kilka dni temu samo pozbyło się swojego dotychczasowego składu CS:GO. Korzystając z sytuacji włodarze organizacji postanowili przejąć adwokacik i to razem ze SZPEREM oraz Kap3rem. Obaj gracze zostali bowiem wypożyczeni z Kinguin do końca czerwca, dzięki czemu nadal będą mogli występować w Polskiej Lidze Esportowej, a także wystartują podczas eliminacji do ZOTAC Cup Master 2018.

Jest mi niezmiernie miło, że w dniu dzisiejszym możemy oficjalnie poinformować was o nawiązaniu współpracy z drużyną Adwokacik – ogłosił współwłaściciel tomorrow, Mikołaj Pecko. – Dzięki porozumieniu z Team Kinguin najlepszy polski mix będzie mógł rywalizować na najwyższym poziomie w zbliżających się rozgrywkach, reprezentując barwy tomorrow.gg. To będzie dla nas wszystkich bardzo intensywny okres w którym na pewno będziemy potrzebować Waszego wsparcia! – dodał.

Nowy skład tomorrow.gg prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Kacper „Kap3r” Słoma
  • Piotr „morelz” Taterka
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Szymon „JaKu” Maciąg