STS

jenko i hemzk9 na stałe w Wind and Rain

Polscy kibice CS:GO szerzej o Wind and Rain usłyszeli kilka dni temu, gdy brytyjska formacja niespodziewanie pokonała Virtus.pro w meczu 28. sezonu ESEA Mountain Dew League. Teraz dwaj zawodnicy, którzy byli autorami tego sukcesu, otrzymali od organizacji stałe angaże. Włodarze WaR podjęli decyzję o zmianach kilka tygodni temu, gdy ekipie nie udało się awansować na […]

Polscy kibice CS:GO szerzej o Wind and Rain usłyszeli kilka dni temu, gdy brytyjska formacja niespodziewanie pokonała Virtus.pro w meczu 28. sezonu ESEA Mountain Dew League. Teraz dwaj zawodnicy, którzy byli autorami tego sukcesu, otrzymali od organizacji stałe angaże.

Włodarze WaR podjęli decyzję o zmianach kilka tygodni temu, gdy ekipie nie udało się awansować na finały ESL Premiership. Wówczas z zespołem pożegnali się Travis „L1NK” Mendoza oraz Calum „Kray” Knight. W tej sytuacji zespół wspomagali jenko, który ostatnio związany był z Epsilon eSports oraz były już gracz miksowego PAPERPLANES, hemzk9. Obaj panowie grali dotychczas tylko na prawach zmienników, ale od teraz można ich już testować jak pełnoprawnych członków drużyny.

W związku ze słabymi wynikami osiąganymi pod koniec poprzedniego sezonu MSL chcieliśmy poprawić naszą grę, dlatego też dołożyliśmy do naszego składu więcej siły ognia w postaci jenko oraz hemzka – przyznał w rozmowie z serwisem HLTV trener formacji, Neil „nEiLZiNHo” Finlay. – Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na przygotowania z naszymi nowymi nabytkami i musieliśmy zmierzyć się z dość trudnym startem w nowym sezonie MDL, ale jestem pewny, że czeka nas jeszcze niejedna taka sytuacja – dodał.

W tej sytuacji skład Wind and Rain prezentuje się następująco:

  • Aaron „frei” Frei
  • Sam „Astroo” Gresham
  • Zaki „Danceyz” Dance
  • Tom „jenko” Jenkinson
  • Jonas „hemzk9” Rantamäki
  • Neil „nEiLZiNHo” Finlay – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aries zasila szeregi bbq OLIVERS

Nie tylko ekipy z LCS szykują swoje wyjściowe piątki przed startem letniego splitu regionalnych rozgrywek. Na wzmocnienie składu zdecydowało się równi...