STS
fot. fb.com/kamilbdg

kamil dołącza do KPI Gaming

Niespełna miesiąc trwała przygoda Kamila „kamila” Kamińskiego z MAGICIANS. Polak zdecydował się bowiem opuścić międzynarodowy miks, by kontynuować swoją karierę w hiszpańskim KPI Gaming. Niechciany w Izako Boars zawodnik dał o sobie znać za granicą dzięki występowi w drugim sezonie GAMERZ. Co prawda jego ówczesna ekipa nie zdołała zapewnić sobie angażu we Fntic Academy, ale sam […]

Niespełna miesiąc trwała przygoda Kamila „kamila” Kamińskiego z MAGICIANS. Polak zdecydował się bowiem opuścić międzynarodowy miks, by kontynuować swoją karierę w hiszpańskim KPI Gaming.

Niechciany w Izako Boars zawodnik dał o sobie znać za granicą dzięki występowi w drugim sezonie GAMERZ. Co prawda jego ówczesna ekipa nie zdołała zapewnić sobie angażu we Fntic Academy, ale sam kamil wpadł w oko Jonatanowi „Devilwalkowi” Lundbergowi. Legendarny Szwed zgarnął wobec tego 22-latka do swojego nowego składu, by wraz z nim walczyć o awans na kolejne lanowe zawody.

Sam Kamiński postanowił jednak pokierować swoją karierę w inną stronę i postanowił przyjąć ofertę KPI. W zespole w Półwyspu Iberyjskiego zajmie miejsce Luísa „ZELINA” Lousady. Od teraz Portugalczyk będzie grał tylko w meczach, w których jego udział jest konieczny np. z uwagi na brak możliwości zmian kadrowych. Ale już w pozostałych przypadkach barw ekipy bronić będzie właśnie kamil.

W tej sytuacji skład KPI Gaming prezentuje się następująco:

  • Peter „shhhack” Belej
  • Michal „EMENK” Belej
  • Victor „xikii” García
  • Luís „ZELIN” Lousada
  • Carlos „sc4rx” Sánchez
  • Kamil „kamil” Kamiński
  • Abel „Last” Díaz — trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
mou Gambit Esports

VG.FlashGaming i Gambit Esports żegnają się ze StarSeries i-League Season 5

Pierwsze spotkania trzeciego dnia fazy grupowej StarSeries i-League Season 5 za nami. Jako że były to mecze zespołów, które na swoim koncie miały tylk...