fot. AS Roma

damie dołącza do AS Roma Fnatic

Prowadzona wespół przez AS Romę oraz Fnatic sekcja esportowa FIFA pozyskała nowego zawodnika. Okazał się nim dobrze znany polskim kibicom Damian „damie” Augustyniak, którego mogliśmy niedawno oglądać podczas 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Jeszcze do niedawna Polak związany był z Nordavind, w barwach którego występował m.in. podczas Gfinity Elite Series. Ostatnio wziął również udział w ESL MP w FIFA 18, gdzie dotarł aż do półfinału, tam jednak musiał uznać wyższość Kamila „Riptorka” Soszyńskiego. Obecnie natomiast znajduje się on w Amsterdamie, gdzie podczas turnieju eliminacyjnego walczy o awans na światowe finały FIFA eWorld Cup Grand, które odbędą się już w sierpniu w Londynie.

– Mam wielką przyjemność ogłosić że od dziś dołączam do AS Roma/Fnatic – napisał damie w poście opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Jestem wdzięczny za szansę jaką mi dano i wiem, że razem uda nam się sporo osiągnąć. Już o godzinie 14:00 startujemy z play-off eventem w Amsterdamie! – dodał.

W tej sytuacji skład AS Roma Fnatic prezentuje się następująco:

  • Simon „Zimme” Nystedt
  • Conran „Rannerz” Tobin
  • Nicolò „Insa” Mirra
  • Damian „damie” Augustyniak
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Natus Vincere S1mple

StarSeries i-League: Na`Vi odsyła AVANGAR do domu i melduje się w play-offach

Zakończyło się pierwsze dzisiejsze spotkanie o być albo nie być rozgrywane w ramach StarSeries i-League Season 5. AVANGAR zmierzyło się w nim z Natus...