fot. Turner Sports/ELEAGUE

QB Fire z ostatnim zaproszeniem na Moche XL Esports

Po krótkiej przerwie organizatorzy Moche XL Esports powracają do nas z kolejnym, ostatnim już zaproszeniem na sygnowaną przez siebie imprezę. Tym razem wpadło ono w ręce Quantum Bellator Fire, które prawdopodobnie jest jednym z lepszych przykładów na to jak fatalnie skonstruowany jest system legend na Majorze.

QB Fire było bowiem jednym największym zaskoczeniem ELEAGUE Major Boston 2018, wprawiając w osłupienie niemalże wszystkich ekspertów. No bo kto spodziewał się, że mało znana, skazywana na pożarcie ekipa będzie w stanie przebrnąć przed dwie fazy grupowe, pokonać m.in. Gambit Esports i mousesports, by na końcu zapewnić sobie status legendy. Od tamtej imprezy minęło już jednak kilka miesięcy, a ekipa Nikity „waterfaLLZa” Matveyeva powróciła w przeciętność, która była jej udziałem już wcześniej. No ale na FACEIT Major London 2018 i tak zagra.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

HellRaisers Movistar Riders Quantum Bellator Fire
SK Gaming Tempo Storm

Ostatnie wolne miejsce otrzyma triumfator Master League Portugal. Samo Moche XL Esports odbędzie się 9 i 10 czerwca w Lizbonie. Łączna pula nagród zawodów osiągnie kwotę 50 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy wielkiego finału zgarną 25 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
mouz Kinguin

Kinguin zagra na europejskich finałach ZOTAC Cup Masters 2018

Nie jedna, a aż dwie polskie ekipy pojawią się na europejskich finałach ZOTAC Cup Masters 2018. Dzisiejszego wieczoru do x-kom teamu, który swój awans...