STS
Giants Kashtelan
fot. facebook.com/LigaDeVideojuegosProfesional/

Udany start Polaków w czwartą rundę LVP SuperLiga Orange. Kolejne mecze już dziś

Pierwszy dzień czwartej kolejki LVP SuperLiga Orange zakończony. Miniony wieczór był bardzo udany dla naszych rodaków – zarówno eMonkeyz Pawła „Czekolada” Szczepanika, jak i Vodafone Giants Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego oraz Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego odniosły zwycięstwa nad swoimi rywalami. Dzięki temu eMonkeyz awansowało na piątą lokatę z siódmej, zaś VGIA zajęło fotel lidera. eMonkeyz 2 : 0 […]

Pierwszy dzień czwartej kolejki LVP SuperLiga Orange zakończony. Miniony wieczór był bardzo udany dla naszych rodaków – zarówno eMonkeyz Pawła „Czekolada” Szczepanika, jak i Vodafone Giants Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego oraz Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego odniosły zwycięstwa nad swoimi rywalami. Dzięki temu eMonkeyz awansowało na piątą lokatę z siódmej, zaś VGIA zajęło fotel lidera.

eMonkeyz 2 : 0 ASUS ROG Army

Mimo problemów DahVysa w pierwszych minutach serii, to eMonkeyz dyktowało tempo gry od początku spotkania. Nieustanna presja powiększała różnicę w złocie, lecz działo się to zbyt wolno, aby na dobre wyłączyć ASUS ROG Army z gry. Dopiero po pół godziny ze wzmocnieniem Nashora Czekolad i spółka zdobyli inhibitor, a kilka minut później zapisali pierwsze zwycięstwo na koncie. Druga potyczka ponownie była rozgrywana pod dyktando EMZ. Już w siódmej minucie z życiem pożegnała się trójka zawodników ARMY po zbyt głębokim wejściu w dżunglę eMonkeyz. „Małpy” wykorzystały błąd rywali i ponownie rozpoczęły dominację na mapie. Po zdobyciu Barona w dwudziestej dziewiątej minucie EMZ zdobyło pierwszy inhibitor, a 10 minut później dopełniło formalności.

KYIF eSports Club 0 : 2 Vodafone Giants

Drugi mecz był znacznie mniej obfity w akcję. Starcie lepiej rozpoczęło KYIF, lecz Vodafone Giants utrzymywało wyrównany stan złota. Po dwudziestu mało emocjonujących minutach sytuacja błyskawicznie się wyjaśniła. Zespół Mystiquesa i Kashtelana zdobył pierwszego Nashora i z fioletowym wzmocnieniem niespełna dwie i pół minuty później był już pod Nexusem rywala. Po przerwie „Giganci” zaczęli jeszcze lepiej, a szczególnie zadowolony z pierwszych minut mógł być toplaner VGIA – Yoppa. Choć KYIF zdołało zdobyć kilka fragów, ciągle traciło kolejne budowle, a deficyt w złocie stale się pogłębiał. W trzydziestej trzeciej minucie podczas gdy KYIF atakowało Nashora, Vodafone Giants ruszyło na wrogi Nexus i przypieczętowało zwycięstwo.

Wyniki wczorajszych meczów LVP SuperLiga Orange:

Środa, 6 czerwca 2018
19:30 eMonkeyz 2:0 ASUS ROG Army Bo2
21:30 KYIF eSports Club 0:2 Vodafone Giants Bo2

Przed nami kolejne mecze w ramach LVP SuperLiga Orange. Po raz kolejny w obydwu zobaczymy naszych rodaków. Na początek Penguin Piotra „Glebo” Dąbrowskiego i Bartosza „Ippona” Dzikowskiego podejmie MAD Lions z Oskarem „Selfmadem” Boderkiem w składzie. Następnie do walki stanie ostatni polski jungler grający w LVP SuperLiga Orange – Jakub „Cinkrof” Rokicki. Jego Movistar Riders podejmie wciąż szukające choć jednej ugranej mapy Dragons E.C.

Harmonogram dzisiejszych meczów LVP SuperLiga Orange:

Czwartek, 7 czerwca 2018
19:30 Penguins vs MAD Lions MAD Lions Bo2
21:30 Dragons E.C. vs Movistar Riders Bo2

Mecze LVP SLO będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale rozgrywek. Po więcej informacji dotyczących tego sezonu hiszpańskiej ligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami finały Edu Esports League w Katowicach! Zwycięzca zagra w PPC i poleci na europejskie finały

Wielkimi krokami zbliżają się finały ogólnopolskich rozgrywek akademickich autorstwa Esports Association. Po siedmiu kolejkach rywalizacji online pozn...