STS
fot. fb.com/kamilbdg

kamil nie jest już graczem KPI

Trzynaście dni – tyle trwała przygoda Kamila „kamila” Kamińskiego z KPI Gaming. Polak dołączył do hiszpańskiej organizacji pod koniec maja, ale dziś potwierdził, że jego pobyt w niej dobiegł końca, a on sam stał się wolnym zawodnikiem. 22-latek to osoba znana fanom polskiej sceny. Można kojarzyć go z czasów gry w barwach PRIDE czy też […]

Trzynaście dni – tyle trwała przygoda Kamila „kamila” Kamińskiego z KPI Gaming. Polak dołączył do hiszpańskiej organizacji pod koniec maja, ale dziś potwierdził, że jego pobyt w niej dobiegł końca, a on sam stał się wolnym zawodnikiem.

22-latek to osoba znana fanom polskiej sceny. Można kojarzyć go z czasów gry w barwach PRIDE czy też Izako Boars. Ostatnio jednak postanowił spróbować swoich sił zagranicą, stąd też udział w 2. sezonie programu GAMERZ czy też próba stworzenia składu z legendarnym Jonatanem „Devilwalkiem” Lundbergiem. Kolejnym krokiem na ścieżce rozwoju miała być natomiast gra w KPI, ale bardzo szybko okazało się, że dla Kamińskiego nie ma tam miejsca.

Cóż, krótki okres, w czasie którego grałem dla KPI, dobiegł końca – ogłosił kamil za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Szkoda, że zostałem usunięty z powodu wewnętrznych problemów, ale jednocześnie jestem szczęśliwy i zmotywowany, by osiągać jeszcze więcej oraz powrócić na właściwy tor, na jakim byłem w 2016 roku – dodał.

Mimo ostatnich niepowodzeń polski zawodnik nadal ma zamiar prowadzić swoją karierę poza granicami kraju i już teraz zapewnia, że jest otwarty na oferty z innych ekip ze Starego Kontynentu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje charytatywny turniej Fortnite Celebrity Pro-Am, wśród uczestników m.in. izak i Friz

Dziś oficjalnie rozpoczynają się targi Electronic Entertainment Expo, zwane popularnie E3. To właśnie tam zgromadzona w Los Angeles Convention Center...