Ostatnia aktualizacja CS:GO już na Asia Championships i DreamHack Summer

Dziś nad ranem na serwerach publicznych pojawiła się nowa aktualizacja, która wprowadza kilka zmian związanych m.in. z CZ 75, M4A1-s oraz mapą Mirage. Dodajmy, że zmian dość znaczących, które mogą mieć spory wpływ na ogólny przebieg rozgrywki.

Nie przeszkodziło to jednak włodarzom Perfect World oraz DreamHacko w skorzystaniu z najnowszego patcha na swoich zbliżających imprezach. Wobec tego wszystkie modyfikacje zobaczymy zarówno podczas CS:GO Asia Championships 2018, jak i DreamHack Summer 2018, chociaż oba turnieje startują już na dniach – ten pierwszy 14 czerwca, drugi natomiast 16. Uczestniczące drużyny nie dostały więc zbyt wiele czasu, by przyzwyczaić się do zaimplementowanych nowinek.

A trochę tego jest. Valve zdecydowało się bowiem na z dawna oczekiwany nerf pistoletu CZ 75, który od teraz będzie nieco mniej śmiercionośny. Ponadto zwiększenia zapasu amunicji doczekało się tradycyjne M4A1-s. Jeśli zaś chodzi o Mirage’a to tam twórcy wprowadzili na przykład pewne ułatwienie – teraz do z respa terrorystów do TV roomu dotrzeć można za pośrednictwem schodów. Pełną listę zmian znaleźć można pod tym adresem.

Informacja ta ma szczególne znaczenie dla dwóch polskich formacji – Virtus.pro oraz AGO Esports. Virtusi już jutro rozpoczną walkę o zwycięstwo w CS:GO Asia Championships 2018, natomiast w sobotę AGO rozegra swój pierwszy mecz podczas DreamHack Summer 2018.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin mouz

Oficjalnie: Kinguin nie wystąpi na lanowych finałach 3. sezonu PLE

To już pewne – na lanowych finałach trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej nie pojawi się cała czołowa czwórka dopiero co zakończonego etapu ligowe...

>