fot. ESL/Helena Kristiansson

BIG kontra NTC na początek drugiego dnia ESL One Belo Horizonte

Trzy spotkania best of three czekają nas drugiego dnia ESL One Belo Horizonte 2018. Dziś w Brazylii dojdzie do kolejnych potyczek grupowych – jedna z nich zadecyduje kto pożegna się z rozgrywkami, a dwie inne wyłonią pierwszych półfinalistów.

Czwartkowe zmagania zainaugurowane zostaną o 16:00, kiedy to na placu boju pojawią się BIG i Não Tem Como. Wczoraj formacje te przegrały odpowiednio z Teamem Liquid i mousesports, dlatego ich dzisiejszy pojedynek będzie o być albo nie być w turnieju. Możemy się zatem spodziewać wyrównanego starcia.

Później przyjdzie pora na spotkania decydujące o tym, kto awansuje z pierwszego miejsca w swoim zbiorze. Najpierw o promocję do półfinału zagrają FaZe Clan oraz Space Soldiers. Turkom, którzy wczoraj 2:0 rozprawili się z SK Gaming, zadanie powinien ułatwić fakt, że FC w Belo Horizonte występuje z rezerwowym, ale międzynarodowa formacja udowodniła już, że potrafi być groźna nawet bez Olofa Kajbjera. Dzień zakończy pojedynek Teamu Liquid z mousesports. Faworyt? Na niewielkiego wyrasta zespół z Ameryki, gdyż w ostatnich tygodniach radził sobie naprawdę dobrze, a dodatkowo Myszy zmuszone są do korzystania z usług n0thinga, który zastępuje oskara.

Dzisiejszy harmonogram przedstawia się następująco:

14 czerwca

Mecz przegranych grupy B

16:00 BIG vs Não Tem Como
BO3

Mecz wygranych grupy A

19:30 FaZe Clan vs Space Soldiers
BO3

Mecz wygranych grupy B

23:00 Team Liquid vs mousesports
BO3

ESL One Belo Horizonte 2018 możecie oglądać w ESL.TV Polska, natomiast aktualne informacje na temat zawodów znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU: Wiem, że Virtus.pro jeszcze wróci na właściwe tory

Po nieudanych występach w Europie oraz Ameryce Północnej Virtus.pro postanowiło spróbować swoich sił w Azji. Już dziś w nocy polscy zawodnicy rozegraj...