fot. DreamHack/Jennika Ojala

Red Reserve przejmuje skład GODSENT

Jeśli ktoś liczył na to, że już w najbliższą sobotę będzie mógł po raz kolejny obejrzeć CS-owy klasyk „AGO Esports vs GODSENT”, to czeka go spory zawód. Zawodnicy występujący dotychczas pod banderą szwedzkiej organizacji zmienili przynależność klubową i od teraz będą reprezentować barwy Red Reserve.

Red Reserve pojawiło się na scenie Counter-Strike’a w lutym 2017 roku, ale nie miało dotychczas szczęścia jeśli chodzi o wyniki. Dlatego też amerykańscy oficjele kilkukrotnie decydowali się  na zmiany personalne, a ostatnia z nich miała miejsce w maju tego roku. Wówczas zakończona została bowiem współpraca z ówczesną ekipą, której postawa była daleka od oczekiwanej.

Teraz ma być jednak już lepiej. Tym bardziej, że gracze zakontraktowani dotychczas przed GODSENT regularnie występują na międzynarodowych lanach, a już w najbliższy weekend zobaczymy ich na DreamHack Open Summer 2018. Niemniej tam pojawią się już jako Red Reserve. Z kolei jeśli chodzi o ich poprzednią już organizację, to ta prawdopodobnie przestanie istnieć, zwłaszcza że związku z nią nie ma już przedsiębiorstwo RFRSH Entertainment.

Jesteśmy szczęśliwi, gdyż mogliśmy współpracować z właścicielami GODSENT oraz z RFRSH, by móc pozyskać ten skład – przyznał Patrik „Gordo” Andersson, dyrektor generalny Red Reserve. – Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i od teraz Red Reserve będzie reprezentowane w Counter-Strike’u na skalę globalną. CS to wciąż jedna z najważniejszych esportowych marek, a ten skład będzie mógł na stałe wprowadzić Red Reserve na esportową scenę – dodał.

Nowy skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Simon „twist” Eliasson
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Niko „naSu” Kovanen – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pashaBiceps zagra w meczu pokazowym. W jego drużynie m.in. s1mple i GeT_RiGhT

CS:GO Asia Championships 2018 to nie tylko turniej główny, w którym osiem zespołów walczy o nagrody z puli wynoszącej 300 000 dolarów. W ramach tego w...