fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

tomorrow.gg i UMULUNGI kontynuują walkę w eliminacjach do Minora

Końca dobiegają powoli otwarte kwalifikacje do zbliżającego się europejskiego Minora. W czwartym i jednocześnie ostatnim turnieju eliminacyjnym pozostały już tylko dwie polskie formacje, które dziś będą kontynuowały walkę o awans.

Mimo wcześniejszych porażek pogody ducha nie tracą zawodnicy tomorrow.gg, którzy wreszcie przebili się do 1/8 finału. Wcześniej Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka rozprawili się m.in. z duńskim miksem top100, ale teraz przed nimi pierwsze prawdziwe wyzwanie. Polska ekipa spotka się dziś bowiem z Finami z SuperJymy, czyli najbardziej rozpoznawalnym jak dotychczas rywalem. Należy jednak pamiętać, że i gracze z Europy Północnej nie musieli jak dotychczas mierzyć się ze zbyt wymagającymi drużynami.

W równolegle toczonym meczu zobaczymy natomiast UMULUNGI, czyli miksowy skład złożony w większości z byłych członków Pompa Teamu. Bartosz „Hyper” Wolny wraz z kolegami nieoczekiwanie zdołali przejść się do tak odległego etapu i to mimo faktu, że w obecnym ustawieniu grają ze sobą zaledwie od kilku tygodni. Możliwe jednak, że już po 15:00 ich przygoda dobiegnie końca, gdyż naprzeciwko ex-Pompy stanie pierwszy w pełni profesjonalny zespół, czyli Team Endpoint z Wielkiej Brytanii.

Pary 1/8 finału prezentują się następująco:

-zZzZz- vs Team LDLC.com NOBO vs iFffF
ENCE eSports vs Team Property UMULUNGI vs Team Endpoint
Dark Origin vs Singularity Esports tomorrow.gg vs SuperJymy
HAVU Gaming vs GamePub Giants Gaming vs Movistar Riders

Wszystkie mecze planowo mają się rozpocząć o godzinie 15:00. Ostatecznie awans na zamknięte eliminacje do europejskiego Minora uzyskają tylko dwa najlepsze zespoły.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tylko jedna polska formacja w play-offach GG League 2018

Pierwszy etap odbywających się w Poznaniu finałów Good Game League 2018 za nami. Dwanaście drużyn rywalizowało w fazie grupowej, ale teraz już tylko c...