STS
fot. Maciej Kołek/x-kom team

Dziś poznamy zwycięzcę GG League 2018, o tytuł walczy m.in. x-kom

Po wyczerpującym pierwszym dniu końca dobiegła faza grupowa poznańskich finałów Good Game League 2018. Tym samym w stawce pozostały już tylko cztery drużyny, z czego zaledwie jedna pochodzi z Polski. Nie da się bowiem ukryć, że rodzime ekipy w stolicy Wielkopolski zawiodły.

Rodzynkiem, który ostał się na zawodach, jest x-kom team, czyli zwycięzca grupy D. Podopieczni Adriana „IMD” Piepera okazali się lepsi zarówno od Fragsters, jak i Teamu Kinguin i dziś będą kontynuować swoją walkę o zwycięstwo. Tym razem naprzeciwko graczy znad Wisły stanie Windigo Gaming, które już niedługo rozpocznie rywalizację w kolejnym sezonie ESL Pro League. Można więc być pewnym, że Bułgarzy będą wymagającym przeciwnikiem.

Kilka godzin wcześniej na serwerze pojawią się natomiast dwie zagraniczne formacje – Valiance & Co zmierzy się z ALTERNATE aTTaX. I chociaż to gracze z krajów byłej Jugosławii wydają się być nieznacznymi faworytami to tak naprawdę trudno jednoznacznie wskazać potencjalnego zwycięzcę. Tym bardziej, że oba zespoły pozwoliły wczoraj urwać sobie po mapie, uznając wyższość odpowiednio Illuminar Gaming oraz PACT.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

17 czerwca
12:00 Valiance & Co vs ALTERNATE aTTaX BO3
15:00 Windigo Gaming vs x-kom team BO3
18:00 wielki finał BO3

Wybrane spotkania oglądać można na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat Good Game League 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

tomorrow.gg i UMULUNGI kontynuują walkę w eliminacjach do Minora

Końca dobiegają powoli otwarte kwalifikacje do zbliżającego się europejskiego Minora. W czwartym i jednocześnie ostatnim turnieju eliminacyjnym pozost...