STS
fot. materiały prasowe

Sharkoon PaceLight – prawdziwy raj dla fanów moddingu

Jeszcze nigdy w historii komputerów nie było takich możliwości zabawy podświetleniem jakie teraz nam daje nowy zestaw Sharkoon PaceLight P1 RGB. Całość składa się z kontrolera RGB, dwóch wentylatorów RGB 120mm orz dwóch listw 360mm RGB. Wszystkie te elementy w łatwy sposób można zamontować w obudowie za pomocą przyssawek magnetycznych lub na taśmę. Co więcej […]

Jeszcze nigdy w historii komputerów nie było takich możliwości zabawy podświetleniem jakie teraz nam daje nowy zestaw Sharkoon PaceLight P1 RGB. Całość składa się z kontrolera RGB, dwóch wentylatorów RGB 120mm orz dwóch listw 360mm RGB. Wszystkie te elementy w łatwy sposób można zamontować w obudowie za pomocą przyssawek magnetycznych lub na taśmę. Co więcej użytkownik, który w życiu nie składał komputera poradzi sobie z instalacją. Na stronie producenta znajdziemy oprogramowanie w języku polskim, które pozwoli przenieść wasze stanowisko gamingowe wręcz do innej rzeczywistości.

Ilość efektów, zmiana ich szybkości czy kolorów jest tak gigantyczna, że osoby kreatywne poczują się jak w raju. Są takie rzeczy jak pulsowanie, stroboskop, efekty fali, tęczy, jeden kolor, wiele kolorów, a wszystko w pełni konfigurowalne tak, że nawet w samej tęczy możemy podmienić kolory. Jakby tego było mało, to w zależności od pory dnia nasze podświetlenie może być mocniejsze lub przyciemnione, a wszystko się odbywa automatycznie jeśli tylko ustawimy taką opcję. Możliwa jest także zmiana podświetlenia i jego efektów w momencie jak odpalimy dany program. Chcemy na przykład zagrać w piłkę nożną? Włączamy grę, a oprogramowanie Sharkoon automatycznie to wykryje i zmieni podświetlenie całego komputera na zielono.

Zestaw Sharkoon PaceLight pozwala również ustawić podświetlenie komputera (osobno dla każdego wentylatora lub listwy) w zależności od dni tygodnia. Niby mały szczegół, ale ile razy człowiek się zastanawia jaki jest dzisiaj dzień? Kontroler daje też opcje sterowania prędkością wentylatorów, przez co latem mogą one chodzić na maksymalnej prędkości, a zimą możemy postawić na ciszę. Dodatkowo oprogramowanie ma możliwość ustawienia monitoringu wentylatorów i jeśli któryś przestanie działać, to włącza awarię czyli mruganie całego komputera na czerwono. O wszystkich opcjach i możliwościach kontrolera oraz programowania nie sposób się rozpisać w samym newsie, dlatego warto wyczekiwać na recenzje całości, które niedługo się pojawią w Polsce.

Niemiecki producent Sharkoon pracował nad tym zestawem prawie trzy lata, przez co wiele rzeczy zastosowanych w kontrolerze RGB oraz oprogramowaniu nie znajdziemy u konkurencji lub jeśli znajdziemy to za cenę kilkakrotnie wyższą. Nie od dzisiaj wiadomo, że główna misja Sharkoona to niemiecka jakość za normalną cenę.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ninja

Ninja nowym zawodnikiem Red Bulla

Najpopularniejszy streamer w historii Twitcha, Tyler "Ninja" Blevins, podpisał umowę partnerską z Red Bullem. Amerykanin stał się oficjalnym atletą ma...