STS
Rallen Kinguin
fot. ESL/Beth Saravo

Kinguin w play-offach europejskich finałów ZOTAC Cup Masters

Za nami ostatni mecz fazy grupowej regionalnych finałów ZOTAC Cup Masters. W Mediolanie Team Kinguin stanął naprzeciw Não Tem Como w walce o awans do play-offów turnieju. Polacy dwukrotnie pokonali rywali – na Mirage’u rozgromili ich 16:5, zaś na Nuke’u wygrali 16:13.

Team Kinguin 2 : 0 Não Tem Como

(ZOTAC Cup Masters Europe – mecz decydujący grupy A)
16 13 Mirage 2 5
3 3
16 9 Nuke 6 13
7 7
 Train 

Od samego początku na Mirage’u mogliśmy oglądać dominację zawodników Teamu Kinguin. Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka bardzo sprawnie poradzili sobie z rywalami w pierwszej połówce, w której zgarnęli aż trzynaście oczek, podczas gdy ich przeciwnik zdobył ich tylko dwa. W drugiej połowie mogliśmy zauważyć lekkie pogorszenie się gry Polaków, przez co Não Tem Como powiększył stan swojego konta o trzy punkty, lecz ostatecznie to nasi rodacy zwyciężyli w tym meczu 16:5.

Pierwsza pistoletówka podczas rozgrywki na Nuke’u wpadła na konto ekipy João’a „felpsa” Vasconcellosa. Mikołaj „mouz” Karolewski i spółka nie pozostawali jednak dłużni swoim rywalom. Już po chwili rodzima ekipa próbowała powtórzyć wyczyn z pierwszej mapy, co częściowo jej się udało, gdyż połówka zakończyła się wynikiem 9:6 na korzyść Polaków. Po zamianie stron ponownie mogliśmy zobaczyć bardzo dobrą grę naszych rodaków w początkowych minutach, lecz z czasem zaczęli przegrywać coraz więcej rund i ekipa Vita „kNgV-” Giuseppe’a była coraz bliżej remisu. Koniec końców jednak to Team Kinguin postawił kropkę nad i, zwyciężając 16:13.

Już jutro od 13:00 rozpoczną się play-offy europejskich finałów ZOTAC Cup Masters, w których Team Kinguin będzie jedynym reprezentantem Polski. Wszystkie spotkania turnieju oglądać będzie można z polskim komentarzem za pośrednictwem oficjalnego kanału NVIDIA GeForce na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Fallen i spółka przechodzą do MIBR!

To już oficjalne – brazylijski skład, który dotychczas występował pod banderą SK Gaming, zmienia pracodawcę. Niezwykle utytułowana ekipa pod wodzą Gab...