STS
fot. VaKarM

Team 3DMAX powraca do CS:GO!

Po ponad trzech latach przerwy francuska organizacja Team 3DMAX powraca do CS:GO! Włodarze znad Sekwany zaprezentowali dziś swój nowy skład, w którym znaleźli się zawodnicy występujący dotychczas pod nazwą NOBO. Początki 3DMAX sięgają czasów Counter-Strike’a 1.6, ale największy rozgłos formacja zdobyła już za panowania wersji Global Offensive. Wystarczy wspomnieć, że w przeszłości dwukrotnie miała ona […]

Po ponad trzech latach przerwy francuska organizacja Team 3DMAX powraca do CS:GO! Włodarze znad Sekwany zaprezentowali dziś swój nowy skład, w którym znaleźli się zawodnicy występujący dotychczas pod nazwą NOBO.

Początki 3DMAX sięgają czasów Counter-Strike’a 1.6, ale największy rozgłos formacja zdobyła już za panowania wersji Global Offensive. Wystarczy wspomnieć, że w przeszłości dwukrotnie miała ona okazję wystąpić na Majorze. Po raz pierwszy miało to miejsce podczas ESL Major Series One Katowice 2014, gdy w zespole grali jeszcze m.in. Lukas „gla1ve” Rossander, Jacob „Pimp” Winneche oraz Mathias „MSL” Lauridsen. Z kolei za drugim razem organizacja pojawiła się na ESL One Katowice 2015 – wówczas reprezentował ją już fiński skład pod dowództwem Joony „natu” Leppänena.

Potem francuska marka na wiele lat zniknęła z radarów i powraca dopiero teraz, jednocześnie po raz pierwszy w historii inwestując w rodzimą męską scenę CS:GO. Nowymi zawodnikami ekipy zostali byli członkowie dizLown, którzy przez ostatnie półtora miesiąca grali jako NOBO. To właśnie pod tą nazwą rywalizowali oni dotychczas w ESEA Mountain Dew League, gdzie radzili sobie ze zmiennym szczęściem – na siedem rozegranych spotkań wygrali tylko trzy, co daje im odległe 17. miejsce.

Nowy skład Teamu 3DMAX prezentuje się następująco:

  • Gaetan „JiNKZ” Jamin
  • David „davidp” Prins
  • Richard „Lucky” Vasconcelos
  • Bryan „Maka” Canda
  • Adlane „Adlane” Mokrani
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Porażka na początek eliminacji do DH Masters. Virtus.pro ulega 3DMAX

Nie tak wyobrażali sobie pierwszy mecz Virtus.pro w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Stockholm 2018 sami zawodnicy, jak i ich fani. Pol...