STS
fot. DreamHack/Jennika Ojala

Brollan i Golden na celowniku Tempo Storm?

Od kilku dni mówi się o tym, że Tempo Storm czekają roszady personalne. Od czasu powstania zespół, którego częścią jest Paweł „innocent” Mocek, często zawodził, dlatego zdecydowanie się na takie kroki nie byłoby zaskakującym ruchem. Ostatnie doniesienia mówią o zainteresowaniu szwedzkimi graczami. Jeszcze kilka dni temu plotkowało się o potencjalnym dołączeniu do drużyny Vincenta „Happy’ego” Cervoniego […]

Od kilku dni mówi się o tym, że Tempo Storm czekają roszady personalne. Od czasu powstania zespół, którego częścią jest Paweł „innocent” Mocek, często zawodził, dlatego zdecydowanie się na takie kroki nie byłoby zaskakującym ruchem. Ostatnie doniesienia mówią o zainteresowaniu szwedzkimi graczami.

Jeszcze kilka dni temu plotkowało się o potencjalnym dołączeniu do drużyny Vincenta „Happy’ego” Cervoniego Schopenhauera. Wydaje się jednak, że po nieudanych otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters Stockholm pomysł upadł. Teraz zespół miał zacząć rozmawiać z dwoma graczami ze Szwecji: Ludvigiem „Brollanem” Brolinem i Maikilem „Goldenem” Selimem. Ci mieliby zastąpić Hendrika „chetiego” Vallimägi oraz Christiana „loWela” Garcię Antorana.

Pierwszy z wymienionych aktualnie reprezentuje barwy Red Reserve. Mimo młodego wieku (Brollan ma zaledwie 16 lat) miał już okazję występować na wielu międzynarodowych zawodach. Nie ma wątpliwości, że Brolin jest jednym z najjaśniejszych, o ile nie najjaśniejszym punktem RR. Golden jest aktualnie zakontraktowany przez Fnatic, ale jakiś czas temu został przesunięty na ławkę rezerwowych zespołu. Selim w pomarańczowo-czarnych barwach dotarł m.in. do ćwierćfinału Majora w Bostonie i wygrał IEM Katowice 2018. W Tempo Storm najprawdopodobniej przejąłby obowiązki prowadzącego.

Jeśli plotki się potwierdzą, skład Tempo Storm będzie się przedstawiał następująco:

  • Ricardo „fox” Pacheco
  • Kevin „HS” Tarn
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Maikil „Golden” Selim
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Furlan AGO Esports

AGO kontynuuje walkę o awans na DreamHack Masters Stockholm

AGO Esports awans na DreamHack Masters Stockholm 2018 mogło zapewnić sobie już wczoraj, ale dotkliwa porażka z HellRaisers sprawiła, że Polacy zostali...