PACT
fot. ESL

Nieoficjalnie: Gracze PACT szukają nowej organizacji

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PACT-em, niedawno mieliśmy negocjacje na nowy kontrakt i jesteśmy przychylni i zadowoleni z tego wszystkiego – mówił nieco ponad tydzień temu Kacper „darko” Ściera podczas finałów Good Game League. Wygląda jednak na to, że rozmowy między zawodnikami a organizacją nie potoczyły się tak, jak wszyscy tego oczekiwali.

Według informacji, do których dotarł nasz serwis, darko wraz ze swoimi kolegami rozpoczęli bowiem poszukiwania nowego pracodawcy. Nie wiadomo jednak czy same negocjacje zostały zerwane, czy też gracze poszukują dla siebie alternatywnej opcji na wypadek, gdyby nie udało im się pozostać w PACT. Tak czy inaczej, jeśli skład, który niedawno stanął na najniższym stopniu podium ESL Mistrzostw Polski rzeczywiście odejdzie, to będzie można to uznać za niemałe zaskoczenie.

Zespół CS:GO, który był dotychczas związany z PACT, trafił pod skrzydła organizacji w lutym tego roku po zakończonej miesiąc wcześniej przygodzie z Pompa Teamem. Krótko po finalizacji transferów zawodnicy awansowali do Polskiej Ligi Esportowej, gdzie ostatecznie zajęli szóste miejsce. O wiele lepiej poszło im w ESL Mistrzostwach Polski, bo tam rywalizację zakończyli dopiero na półfinale, zapewniając sobie jednocześnie awans do ESEA Mountain Dew League. Ponadto na początku września ekipa uda się do Danii, by wziąć udział w Cross Border Esport 2018.

Dotychczas skład PACT prezentował się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Konrad „koyot” Hadała
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Arek „Vegi” Nowojski
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kinguin

Gracze STS przed kwalifikacjami do Minora: Bez niespodzianek w meczach Polaków

Szesnaście drużyn ze Starego Kontynentu rozpocznie dziś walkę o przepustkę na ostatni przystanek przed FACEIT Majorem. W tym gronie znalazły się dwie...