fot. DreamHack/Adela Sznajder

Red Reserve bez trenera

Fin, którego starsza generacja fanów Counter-Strike’a może kojarzyć z roli gracza, Niko „naSu” Kovanen, ustąpił z funkcji trenera formacji Red Reserve.

Za pośrednictwem Twittera organizacja Red Reserve podziękowała naSu za czas poświęcony drużynie, nie zdradzając jednocześnie co było powodem rezygnacji. Na tę chwilę nie ma również informacji kto mógłby zastąpić Kovanena na stanowisku trenera.

Aktualny skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Simon „twist” Eliasson
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • Ludvig „Brollan” Brolin

naSu związany był z powyższą ekipą od października zeszłego roku. Wspólnie z drużyną, jeszcze pod banderą GODSENT, mógł świętować takie sukcesy jak zwycięstwo w Qi Invitational, ćwierćfinał WESG 2017 oraz półfinał DreamHack Open Tours 2018.

W barwach Red Reserve Fin uczestniczył tylko w jednym turnieju, DreamHack Open Summer, który jego drużyna zakończyła na fazie grupowej, przegrywając kolejno z AGO Esports oraz North.

Brak trenera komplikuje sytuację Red Reserve przed nadchodzącym europejskim Minorem w Londynie. Szwedzka formacja znalazła się w grupie razem z Ninjas in Pyjamas, Sprout i Teamem Kinguin. Swój pierwszy mecz rozegra 20 lipca.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PUBG Sanhok

Tryb wojenny powrócił do PUBG!

Tryb wojenny powraca do PlayerUnknown's Battlegrounds w nowym evencie na Sanhoku, który rozpocznie się już jutro o 4:00 nad ranem. Gracze zostaną w ni...