fot. ESL/Helena Kristiansson

SK jednak nie zakontraktuje Não Tem Como?

Jeszcze do niedawna wydawało się, że przenosiny graczy Não Tem Como pod skrzydła SK Gaming są tylko kwestią czasu. Plotki na ten temat przewijały się przez różnego media już od wielu tygodni i wyglądało na to, że tylko kataklizm mógłby przeszkodzić w finalizacji tych przenosin. A jednak kataklizm nadszedł.

Powiedzieć, że NTC od wielu miesięcy zawodzi to tak, jakby nic nie powiedzieć. Złożona z pięciu uznanych przecież na scenie Brazylijczyków ekipa w najmniejszym nawet stopniu nie była dotychczas w stanie sprostać oczekiwaniom fanów. Wystarczy przywołać suche dane – pożegnanie z GG:Origin już w fazie grupowej, szybkie odpadnięcie z ESL One Belo Horizonte 2018 z dwiema porażkami na koncie czy też ostatnio blamaż podczas otwartych eliminacji do DreamHack Masters Stockholm 2018.

Wygląda więc na to, że włodarze SK zaczęli powoli tracić cierpliwość do swoich potencjalnych zawodników i teraz, jak podaje Ryan z RushBPodcast, o wszystkim przesądzić może amerykański Minor, na którym Não Tem Como przegrało już pierwszy mecz: – NTC, którego transfer najwyraźniej został ustalony już kilka miesięcy temu, zostanie prawdopodobnie odrzucone przez SK Gaming, jeśli przegra ze Swole Patrol w meczu BO3 – poinformował amerykański dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa lata barwy SK reprezentowała ekipa dowodzona przez Gabriela „FalleNa” Toledo, która na swoim koncie zgromadziła wiele znaczących trofeów. Pod koniec czerwca Latynosi postanowili jednak zakończyć współpracę i przenieśli się do odradzającego się po wielu latach nieobecności legendarnego MIBR-u.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NRG pierwszym półfinalistą amerykańskiego Minora!

Bez niespodzianki w grupie A amerykańskiego Minora. Ostatecznie pierwsze miejsce, a tym samym także awans do półfinału zapewniło sobie NRG Esports, kt...

>