fot. ESL/Helena Kristiansson

Swole Patrol żegna się z amerykańskim Minorem, Não Tem Como gra dalej

Dla Swole Patrol marzenia o awansie na FACEIT Major London 2018 już się skończyły. W swoim drugim sobotnim meczu amerykańska formacja musiała uznać wyższość Brazylijczyków z Não Tem Como, przez co definitywnie żegna się z Londynem

Swole Patrol 0 : 2 Não Tem Como

(Americas Minor – mecz przegranych grupy A)
12 6 Train 9 16
6 7
7 6 Cache 9 16
1 7
 Dust2 

Pierwsze minuty na Trainie były dość wyrównane. Żadna z ekip nie potrafiła na dobre przejąć inicjatywy i tylko czasami oglądaliśmy nieco lepsze momenty w wykonaniu to jednych, to drugich. Dopiero tuż przed zmianą stron Não Tem Como zdołało wreszcie przełamać ten impas i unormowało własną grę w ataku. To z kolei nie spotkało się z odpowiednią reakcją Swole Patrol, dzięki czemu Latynosi wyszli na trzypunktowe prowadzenie. Przeszło ono jednak do historii już w początkowej fazie drugiej połowy, gdy Ryan „freakazoid” Abadir i spółka zgarnęli pistoletówkę i sami zyskali przewagę. Wreszcie amerykańska ekipa mogła pochwalić się wynikiem 12:10, ale na tym jej osiągnięcia się zakończyły – NTC zdobyło się bowiem na ostatni zryw, dzięki czemu zanotowało serię sześciu kolejnych wygranych rund i wygrało koniec końców 16:12.

Taki obrót spraw nie podłamał reprezentantów Swole, którzy po chwili zanotowali całkiem udany start na Cache’u. Niemniej były to tylko miłe złego początki, bo w ósmej rundzie Não Tem Como brutalnie przejęło inicjatywę i nie oddało jej przez kolejne kilkanaście minut, dzięki czemu wpisało na swoje konto aż czternaście punktów z rzędu, całkowicie miażdżąc swoich przeciwników. Zespół freakazoida był wówczas kompletnie rozbity i mógł tylko bezradnie patrzeć, jak NTC zdobywa ostatnie brakujące oczko i ustala wynik meczu na 16:7 na swoją korzyść.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat Americas Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL One Cologne: Astralis vs Natus Vincere – statystyki graczy

Przed Natus Vincere trzeci z rzędu wielki finał prestiżowego międzynarodowego lana. Jeszcze kilka tygodni temu gracze z Europy Wschodniej mogli święci...

>