fot. FlipSid3 Tactics

FACEIT zbanował zawodnika testowanego przez FlipSid3

Jeszcze kilka lat temu FlipSid3 Tactics było stałym bywalcem najważniejszych na świecie imprez, ale od wielu lat poziom tej ekipy systematycznie obniżał się, aż w końcu całkowicie zniknęła ona z radarów. Pomóc w powrocie na właściwe tory miały niedawne zmiany personalne, ale jak dotychczas nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów.

Pierwszy ruch wykonany został w kwietniu, gdy w szeregi zespołu wstąpił Igor „lollipop21k” Solodkov. To był jednak dopiero początek, bo dwa miesiące później poza składem nieoczekiwanie, bez żadnego ostrzeżenia, znalazł się doświadczony Yegor „markeloff” Markelov. Na następcę Ukraińca typowany był David „n0rb3r7” Danielyan z WinSide eSports, który miał już nawet okazję wystąpić pod banderą FlipSid3 w kilku meczach. W niedzielę pojawił jednak się pewien problem – 17-latek został bowiem zbanowany przez FACEIT.

Przede wszystkim chce zapewnić, że nigdy nie cheatowałem i nienawidzę cheaterów – przyznał Rosjanin za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Wczoraj FACEIT wlepił mi jednak bana za „unikanie kary”. Mam jednak tylko jedno konto i prawdopodobnie jest to błąd. Mam nadzieję, że Milos Nedeljkovic albo jakakolwiek inna osoba związana z FACEITEM pomoże mi z tym problemem tak, bym mógł nadal grać w moją ulubioną grę – dodał.

Danielyan to były zawodnik m.in. dAT Teamu, który ostatnie miesiące spędził w składzie WinSide. Od pewnego czasu wspomaga on jednak F3 i wraz z zespołem tym wystąpił w sumie w siedmiu meczach 28. sezonu ESEA Advanced Division. Na ten moment nie wiadomo jednak czy zostanie w zespole na stałe.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Radar meteorologiczny Parku Technologicznego Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo