fot. DreamHack/Adela Sznajder

Byli gracze Japaleno dołączą do drużyny Maikelelego i pronaxa? *

W ostatnich tygodniach w Chaos doszło do naprawdę poważnych zmian. Ze szwedzką formacją pożegnała się bowiem aż trójka zawodników, przez co w składzie ostali się tylko dwaj weterani – Markus „pronax” Wallsten oraz Mikail „Maikelele” Bill. Możliwe jednak, że już niedługo się to zmieni.

Przypomnijmy, że pierwotnie w drużynie znajdowali się jeszcze Aleksandr „jayzaR” Zarkovic, Mattias „benny” Rosback i Jacob „pyth” Mourujärvi. Ten pierwszy wyleciał jednakże jeszcze pod koniec czerwca, a dwaj kolejni wytrzymali tylko dwa tygodnie dłużej. Wszystkie te przetasowania były efektem fatalnej postawy całego zespołu, który mimo tworzących go uznanych nazwisk nie potrafił choćby podjąć rywalizacji na niższym szczeblu europejskiej sceny. W efekcie na przestrzeni ostatnich tygodni ani razu nie udało mu się przebić przez otwarte eliminacje do któregoś z bardziej prestiżowych lanów.

Niemniej dziennikarze serwisu Flickshot twierdzą, że w najbliższym czasie drużyna zostanie ponownie skompletowana. Wszystko dlatego, że, jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesieniom, w jej szeregi mają wstąpić Joakim „Relaxa” Gustafsson,⁠ Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson oraz⁠ Niclas „PlesseN” Plessen. Cała trójka przez ostatnie dwa miesiące grała jako miksowe Japaleno, ale brak znaczącego progresu sprawił, że ekipa ta została rozwiązana tydzień temu. Co ciekawe, do Chaos dołączyć miałby też nowy trener – Jonatan „Devilwalk” Lundberg, czyli żywa legenda Fnatic, która podjęła niedawno nieudaną próbę powrotu do roli gracza.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, skład Chaos będzie prezentować się następująco:

  • Markus „pronax” Wallsten
  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Joakim „Relaxa” Gustafsson
  • Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson
  • Niclas „PlesseN” Plessen
  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener

Aktualizacja: organizacja potwierdziła transfer zawodników.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT zbanował zawodnika testowanego przez FlipSid3

Jeszcze kilka lat temu FlipSid3 Tactics było stałym bywalcem najważniejszych na świecie imprez, ale od wielu lat poziom tej ekipy systematycznie obniż...