fot. DreamHack/Adela Sznajder

chrille nowym szkoleniowcem Red Reserve

Zaledwie pięciu dni potrzebowało Red Reserve, by znaleźć nowego trenera prowadzonej przez siebie sekcji CS:GO. Tym został Christian „chrille” Lindberg, dla którego będzie to już druga w karierze przygoda z amerykańską organizacją.

Dotychczas za wyniki RR odpowiadał Niko „naSu” Kovanen, który został w czerwcu pozyskany wraz z resztą dotychczasowego składu GODSENT. Fin renomę wyrobił sobie jeszcze za czasów swojej przygody z PENTA Sports, które to doprowadził nawet do awansu na Majora. Ze szwedzką ekipą nie szło mu już tak dobrze – w grze zespołu brak było znaczącego progresu, który pozwalałby wierzyć w sens w dalszej pracy z 28-latkiem.

Od teraz obowiązki Kovanena pełnić będzie chrille, który w przeszłości prowadził m.in. Epsilon eSports. Między marcem a majem 2017 roku dowodził także Red Reserve, ale opuścił organizację wraz pozostałymi zawodnikami, którzy krótko po tym utworzyli miks Japaleno. To właśnie tam odpowiadał za wyniki przez ostatnie dwa miesiące, jednak formacja ta została rozwiązana na początku lipca. Teraz przed Lindbergiem kolejne wyzwanie, czyli poprowadzenie RR podczas europejskiego Minora.

W tej sytuacji skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Simon „twist” Eliasson
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Hampus „hampus” Poser
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro NEO

AGO i Virtus.pro poznały rywali podczas DreamHack Open Valencia 2018

Po raz pierwszy od prawie trzech lat na zawodach z serii DreamHack Open zobaczymy aż dwie polskie formacje! W startujących już w najbliższy czwartek z...