G2 Trick
fot. Riot Games

bbq OLIVERS czy Jin Air GreenWings – kto zdobędzie pierwsze punkty w LCK?

Po ponad tygodniu przerwy wywołanej przez Rift Rivals 2018 wracają rozgrywki LoL Champions Korea, czyli zmagania League of Legends na najwyższym szczeblu w Korei Południowej. Czwarty tydzień letniej rundy LCK 2018 rozpocznie się już jutro, a najlepsze koreańskie drużyny będziemy mogli oglądać aż do niedzieli. W sumie czeka nas aż 10 spotkań w formacie Bo3.

Kolejny tydzień rywalizacji zainaugurują ekipy ze ścisłej czołówki zestawienia – Griffin oraz Afreeca Freecs. Mimo porażki beniaminka w trzeciej kolejce w meczu z kt Rolster, Griffin utrzymało się na fotelu lidera. Jednakże już jutro zespół Kuro spróbuje zepchnąć podopiecznych cvMaxa i zająć ich miejsce. Nawet jeśli Tarzan i spółka nie zawiodą oczekiwań swoich fanów, będą musieli mieć się na baczności, gdyż już w piątek czeka ich kolejny ciężki rywal w postaci Gen.G.

W czwartek akcja przeniesie się na drugą stronę tabeli, gdzie o pierwsze punkty powalczą bbq OLIVERS oraz Jin Air GreenWings. Obydwie drużyny nie tylko mają po osiem porażek i ani jednego zwycięstwa, ale również mają taki sam bilans wygranych potyczek. Sytuacja tych zespołów jest tym bardziej katastrofalna, bowiem wyżej usytuowane MVP i SK telecom T1 mają już po trzy wygrane mecze, a więc mecz BBQ z JAG nie będzie miał większego wpływu na wygląd dna rankingu po czwartej rundzie.

Harmonogram czwartego tygodnia LCK 2018 Summer Split:

Środa, 11 lipca
10:00 Griffin vs Afreeca Freecs Bo3
13:00 kt Rolster vs Hanwha Life Esports Bo3
Czwartek, 12 lipca
10:00 bbq OLIVERS bbq OLIVERS vs Jin Air GreenWings Bo3
13:00 MVP vs KING-ZONE DragonX Bo3
Piątek, 13 lipca
10:00 Griffin vs Gen.G Bo3
13:00 Hanwha Life Esports vs SK telecom T1 Bo3
Sobota, 14 lipca
10:00 KING-ZONE DragonX vs Jin Air GreenWings Bo3
13:00 MVP vs bbq OLIVERS bbq OLIVERS Bo3
Niedziela, 15 lipca
10:00 kt Rolster vs Afreeca Freecs Bo3
13:00 Hanwha Life Esports vs Gen.G Bo3

Wszystkie mecze letniego splitu LCK 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Transmisja każdego dnia czwartej kolejki rozpoczynać się będzie o godzinie 10:00 czasu polskiego. Po więcej informacji dotyczących letniej rundy koreańskich rozgrywek zapraszamy na lolesports.com.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
F1 Esports, F1, Pro Draft

F1 Esports Pro Draft: Kto otrzymał swoją szansę?

Znamy już nazwiska szesnatsu szczęśliwców, którzy przywdzieją koszulki znanych z prawdziwej Formuły 1 zespołów. Czy druga edycja esportowych zawodów w...