fot. DreamHack/Adela Sznajder

Rickeh: Moja kwota wykupu była zbyt wysoka, by ktokolwiek się mną zainteresował

Rywalizujące na co dzień w Ameryce Północnej Rogue ostatnie dwa dni może zaliczyć do bardzo udanych. Formacja zza oceanu jest jedyną niepokonaną dotąd drużyną na amerykańskim Minorze rozgrywanym w Londynie. Niemała w tym zasługa najnowszego nabytku zespołu – Ricardo „Rickeh” Mulholland może pochwalić się jednymi z najlepszych statystyk wśród graczy walczących w Wielkiej Brytanii. Australijczyk w rozmowie z portalem dust2.us ujawnił, jakie uczucia towarzyszą mu po zakończeniu półrocznego okresu nieaktywności:

– Jestem podekscytowany powrotem na scenę i możliwością ciężkiej pracy przy Counter-Strike’u na najwyższym poziomie. Ostatnie cztery miesiące przed rozstaniem z CLG spędziłem w Toronto – wyjaśnił i natychmiast dodał: – Moja kwota wykupu była zbyt wysoka, by ktokolwiek się mną zainteresował. Kiedy wreszcie byłem wolny, sytuacja od razu zaczęła się zmieniać i dołączyłem do Rogue. Długo na to czekałem i cieszę się, że mogę znów wziąć się do pracy – zapewnił dwudziestosześciolatek.

Były gracz Immunity i Renegades przyznał również, iż dzięki zdobytemu doświadczeniu nie miał żadnych problemów z błyskawicznym dostosowaniem się do stylu swojej nowej drużyny: – Myślę, że byłem w stanie od razu przydać się ekipie i przyzwyczaić do czynności, jakich chłopaki ode mnie oczekiwali. W Rogue, tak jak w CLG, pełnię rolę hybrydy, teraz muszę nauczyć się gry na wielu nowych miejscówkach, ale to tylko mnie rozwija i dodaje pewności siebie – zdradził Rickeh.

W ostatniej części wywiadu zawodnik z Antypodów pochwalił warunki zapewniane przez FACEIT podczas Minora, ale zaznaczył, iż wolałby uniknąć długiej podróży z Ameryki Północnej na Stary Kontynent: – Moim zdaniem obiekt jest świetny. Jestem zadowolony ze sposobu, w jaki zorganizowano pokoje treningowe w hotelu. Osobiście wolałbym nie podróżować na amerykańskiego Minora do Europy, ale ta kwestia wygląda tak samo dla wszystkich – zakończył Australijczyk.

Rogue dziś o 16:30 zmierzy się z compLexity w starciu, którego stawką będzie awans na wrześniowego FACEIT Majora. Spotkanie to wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat Americas Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESEA MDL: PACT i PRIDE znowu w akcji

Koniec 28. sezonu ESEA Mountain Dew League coraz bliżej, wobec czego polskie ekipy mają już niewiele czasu, by poprawić swoje dotychczasowe pozycje. P...

>