Za nami mecz wygranych grupy B Asia Minor Championship London 2018, który nie trwał nawet pół godziny. Wszystko dlatego, że TyLoo, które do zawodów przystąpiło z łatką faworyta, bez najmniejszych nawet problemów rozgromiło Tainted Minds 16:2 i już teraz może być pewne gry w fazie play-off.

TyLoo 16 : 2 Tainted Minds

(Asia Minor – mecz wygranych grupy B)
16 13 Mirage 2 2
3 0

Trudno napisać o trzecim dzisiejszym meczu azjatyckiego Minora coś więcej. Od samego początku bowiem TyLoo przejęło inicjatywę i dobitnie pokazało dlaczego uważane jest za najlepszą formację na Dalekim Wschodzie. Dość powiedzieć, że podopieczni chińskiej organizacji na przestrzeni całej pierwszej połowy oddali Tainted Minds zaledwie dwie rundy, a powracający po kontuzji Ke "captainMo" Liu po raz pierwszy zginął dopiero w... dziesiątej rundzie.

Wynik 13:2 zwiastował, że już za chwilę całe spotkanie dobiegnie końca. I faktycznie tak było, bo gracze z Antypodów nie dość, że prezentowali się bardzo słabo w obronie, to jeszcze w ataku byli dość niemrawi. A TyLoo nie pozostało wobec tego nic innego, jak dobić wykrwawiającego się powoli rywala. Końcowy rezultat to wobec tego 16:2, który wydaje się być i tak najmniejszym wymiarem kary, bo Tainted Minds zaprezentowało się tak, że z powodzeniem mogło przegrać nawet do zera.

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu, zaś polska transmisja prowadzona jest na kanale ESPORT NOW. Po więcej informacji na temat Asia Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.