STS
fot. GG League/Maciej Kołek

oskarish: Nie będę grać dalej w Epsilon z powodów, które chcę zachować dla siebie

Po krótkim okresie niepewności Oskar „oskarish” Stenborowski znalazł dla siebie nowe miejsce. Wczoraj w godzinach wieczornych potwierdzono, że 21-latek znalazł się w składzie dopiero co powstałej ekipy BLAST, która zabrała w okół siebie kilka znanych na krajowym podwórku nazwisk.

Przez pierwsze kilka miesięcy tego roku Stenborowski związany był z SEAL Esports, jednakże w marcu on i jego ówcześni koledzy wylądowali na bezrobociu. Od tego czasu Polak próbował swoich sił jako zmiennik m.in. w miksie stworzonym przez Oscara „mixwella” Cañellasa. Od maja mogliśmy go także oglądać pod banderą Epsilon eSports, wraz z którym walczył m.in. o awans na europejskiego Minora, a także rywalizował w ESEA Mountain Dew League. Jednakże w związku z powstaniem BLAST jego przygoda z belgijską organizacją dobiegła końca, dlatego też za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował on kilka słów wyjaśnienia:

Chciałbym wyjaśnić pewne kwestie. Przez jakiś czas nie byłem w stu procentach pewny co się ze mną stanie i jaki będzie mój kolejny zespół. Teraz mogę wreszcie ogłosić, że będę występować wraz z peetem, mono, destrojem oraz Hyperem. Znam tych graczy bardzo dobrze, zarówno w grze, jak i poza nią, i jestem pewny tego składu. Naprawdę wierzę, że w tym momencie była to dla mnie najlepsza z możliwych opcji.

Jednocześnie nie będę kontynuować mojej przygody z Epsilon z pewnych powodów, które chciałbym zachować dla siebie. Nie mam nic do grających tam zawodników, to według mnie naprawdę świetni faceci i mają naprawdę potencjał, by stać się najlepszymi. Słowa uznania dla Jamiego, Joeya, Kii, Robina, Benjamina, Mike’a oraz Konstantinosa. Życzę wam powodzenia, chłopaki, we wszystkim, czego się podejmiecie.

Obecnie jestem w pełni skupiony na moim polskim zespole i dam z siebie wszystko, byśmy osiągnęli sukces. Najpierw jednak dogram pozostałe mecze ESEA MDL wraz z Epsilon.

Teraz przed oskarishem oraz jego nowym zespołem okres poszukiwania organizacji. W międzyczasie BLAST weźmie także udział w eliminacjach do Games Clash Masters, czyli zapowiedzianych na wrzesień zawodów, których łączna pula wyniesie 90 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
morelz virtus.pro

ESEA MDL: Virtus.pro pokonuje Boys in Blue

Za nami pierwsze dzisiejsze spotkanie Virtus.pro w ESEA Mountain Dew League. Filip "NEO" Kubski i spółka zmierzyli się na Cache'u z najniżej notowaną...