STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Crazy wypełni lukę pozostawioną po Bolszaku w Teamie DPD

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Patryk „Bolszak” Jażdżewski opuścił szeregi znanego wszystkim entuzjastom polskiej sceny League of Legends Teamu DPD. Dziś formacja postanowiła ogłosić, iż w najbliższym czasie stanowisko dżunglera drużyny piastować będzie Adam „Crazy” Fedoruk. Rok temu Crazy był uważany za jednego z najbardziej obiecujących dżunglerów w naszym kraju. Niemniej jednak […]

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że Patryk „Bolszak” Jażdżewski opuścił szeregi znanego wszystkim entuzjastom polskiej sceny League of Legends Teamu DPD. Dziś formacja postanowiła ogłosić, iż w najbliższym czasie stanowisko dżunglera drużyny piastować będzie Adam „Crazy” Fedoruk.

Rok temu Crazy był uważany za jednego z najbardziej obiecujących dżunglerów w naszym kraju. Niemniej jednak Fedoruk nie potrafił zagrzać miejsca w jakiejkolwiek formacji na dłużej. Crazy przewijał się przez wiele zespołów, próbując swoich sił w ESL Mistrzostwach Polski, czy też w Polskiej Lidze Esportowej. Ostatnią drużyną, w jakiej regularnie mogliśmy oglądać Crazy’ego było E-Blue Digital Paradox, które niestety nie poradziło sobie zbyt dobrze w 16. sezonie ESL MP. Fedoruk zaliczył jednak występ na finałach lanowych ubiegłej odsłony turnieju, zastępując wówczas kontuzjowanego Bolszaka w Teamie Ascent. Mimo starań Crazy i jego kompani ulegli Szacie Maga w półfinałowym meczu, przegrywając wynikiem 1:3.

Dzięki zajęciu 3-4. miejsca w wiosennej odsłonie ESL Mistrzostw Polski, Team DPD otrzymał bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji do kolejnego sezonu rozgrywek. Póki co jednak nie wiadomo jeszcze jak w pełni będzie wyglądać skład DPD, gdyż grający na środkowej alei Marcin „bucu” Świech rozpoczął poszukiwania nowej drużyny zaraz po zakończeniu kontraktu z Ascent, natomiast Jakub „Kubon” Turewicz zdecydował się skupić wyłącznie na streamowaniu. Możemy jednak oczekiwać, że duet dolnej alejki pozostanie bez zmian, bowiem zarówno Paweł „Celaver” Koprianiuk, jak i Bartłomiej „Dzondzy” Królak nie ogłosili gotowości do odejścia z Teamu DPD.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EURONICS za mocne dla Virtus.pro. Polacy zagrają w barażach ESEA MDL

Virtus.pro rozegrało swoje drugie spotkanie w ramach wtorkowego maratonu w ESEA MDL, w którym zmierzyło się z EURONICS. Niemiecka formacja ograła nasz...