STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

kRYSTAL i TENZKI opuszczą skład Imperial?

W ostatnim czasie Rokas „EspiranTo” Milasauskas trafił na ławkę rezerwowych Imperial oraz wyraził swoją chęć do podjęcia nowego wyzwania w karierze. Okazuje się, że przyszłość Litwina wcale nie musi być powiązana ze zmianą przynależności klubowej. Według informacji francuskiego portalu Flickshot, w ekipie dojdzie do kolejnych roszad personalnych. Po nieco ponad miesiącu ze składem ma pożegnać się prowadzący Kevin […]

W ostatnim czasie Rokas „EspiranTo” Milasauskas trafił na ławkę rezerwowych Imperial oraz wyraził swoją chęć do podjęcia nowego wyzwania w karierze. Okazuje się, że przyszłość Litwina wcale nie musi być powiązana ze zmianą przynależności klubowej.

Według informacji francuskiego portalu Flickshot, w ekipie dojdzie do kolejnych roszad personalnych. Po nieco ponad miesiącu ze składem ma pożegnać się prowadzący Kevin „kRYSTAL” Amend. Według słów EspiranTo to właśnie osoba 24-letniego Niemca była jedną z przyczyn, dla których zdecydował się opuścić zespół. Dowodzenie na serwerze ma przejąć znany z Faceit Pro League Nikola „Lobanjica” Mijomanović. Taki ruch włodarzy organizacji może stanowić pewne zaskoczenie. Pomimo solidnych indywidualnych występów we wspomnianej wcześniej lidze gracz z Czarnogóry nie posiada żadnego doświadczenia w grze zespołowej.

Drugim strzelcem, który ma znaleźć się poza Imperial jest Jesper „TENZKI” Plougmann. Duńczyk był częścią ekipy od samego jej powstania, jeszcze pod nazwą MANS NOT HOT. Zastępcą 24-latka ma zostać o osiem lat młodszy David „frozen” Čerňanský. Słowak jest kojarzony głównie z występami pod banderą eXtatus, dla którego grał przez ostatnie dwa lata. frozen już od dawna jest określany mianem utalentowanego gracza, a dzięki ukończeniu szesnastego roku życia może występować w większości turniejów.

Zgodnie z doniesieniami wspomniana dwójka odbywa obecnie okres próbny. Pierwszym oficjalnym meczem odświeżonego składu organizacji może być spotkanie z Epsilon w ramach kwalifikacji do szóstego sezonu StarSeries i-League.

Jeżeli informacja podana przez Flickshot okaże się być prawdziwa, skład Imperial będzie wyglądał następująco:

  • Nemanja „nexa” Isaković
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • David „frozen” Čerňanský
  • Nikola „Lobanjica” Mijomanović
  • ⁠Neil „NeiL_M” Murphy – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OpTic lepsze od NiP-u, Duńczycy o krok od awansu na Majora

OpTic Gaming jest już o krok od awansu na FACEIT Major London 2018. W drugim dzisiejszym meczu półfinałowym drabinki wygranych duńska formacja w trzec...