STS
fot. fb.com/olfiics

Byli gracze ALSEN dołączają do Onca Gaming

Onca Gaming to dość młoda organizacja, która w przeszłości próbowała już swoich sił w CS:GO, jednakże z dość słabym skutkiem. Teraz jednak powraca na scenę wraz z nowym składem, który jeszcze do niedawna związany był z ALSEN-Teamem. Ekipa Olafa „olfiiego” Tyszkiewicza miała w swoich rękach poważny atut, w postaci slota w nadchodzącym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Jeszcze […]

Onca Gaming to dość młoda organizacja, która w przeszłości próbowała już swoich sił w CS:GO, jednakże z dość słabym skutkiem. Teraz jednak powraca na scenę wraz z nowym składem, który jeszcze do niedawna związany był z ALSEN-Teamem.

Ekipa Olafa „olfiiego” Tyszkiewicza miała w swoich rękach poważny atut, w postaci slota w nadchodzącym sezonie ESL Mistrzostw Polski. Jeszcze w kwietniu zespół sięgnął bowiem po triumf w drugiej dywizji ESL MP, chociaż po fazie ligowej zajmował dopiero czwarte miejsce. Mimo to w play-offach pokonał M1 Gaming, zaś w wielkim finale okazał się lepszy od faworyzowanego EVOLVE by ITHardware.

Mimo to w połowie czerwca współpraca między zawodnikami a ALSEN dobiegła końca i od tego czasu ekipa prowadziła poszukiwania nowego pracodawcy. W międzyczasie udało jej się także wygrać OMEN by HP Polish Cup oraz zająć czołowe miejsce w ESEA Open. Dzięki temu w 28. sezonie rozgrywek rywalizuje ona już w dywizji Advanced, gdzie jak dotychczas zanotowała 7 zwycięstw oraz 9 porażek.

Pokrywamy bardzo duże nadzieję w nowym zespole – przyznał Piotr „Wiklu” Wiklak, założyciel organizacji. – Faktem jest, że nadal jest to bardzo młody zespół, jednakże z bardzo dużym doświadczeniem turniejów online jak i offline. Liczymy, że ta mieszanka młodości i doświadczenia przemieni się na dobre rezultaty w nadchodzących rozgrywkach ESL Mistrzostw Polski. To tutaj kładziemy największy nacisk i nie musimy ukrywać, że te zawody będą dla nas priorytetem – zapewnił.

Nowy skład Onca Gaming prezentuje się następująco:

  • Olaf „olfii” Tyszkiewicz
  • Maciej „burito” Jędrzejewski
  • Michał „ikS” Wozowczyk
  • Michał „shelby” Maciejewski
  • Mateusz „vanilla” Narbuntowicz
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Danyego powalczy dziś o pierwsze punkty w Overwatch Contenders

Trzy przegrane i ani jednego zwycięstwa – tak jak na razie prezentuje się bilans Copenhagen Flames w 2. tegorocznym sezonie Overwatch Contenders. Dziś...