STS
fot. ESL/Kelly Kline

Przed nami pierwszy dzień PUBG Global Invitational 2018

Największy w tym roku turniej w PlayerUnknown’s Battlegorunds startuje właśnie dziś w Berlinie. Podczas PUBG Global Invitational 2018 zobaczymy dwadzieścia czołowych formacji z całego świata, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości aż 2 milionów dolarów! Pierwszego i drugiego dnia imprezy zmagania toczone będą w trybie trzecioosobowym. Wśród uczestników zobaczymy m.in. triumfatorów PUBG Invitational at […]

Największy w tym roku turniej w PlayerUnknown’s Battlegorunds startuje właśnie dziś w Berlinie. Podczas PUBG Global Invitational 2018 zobaczymy dwadzieścia czołowych formacji z całego świata, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości aż 2 milionów dolarów!

Pierwszego i drugiego dnia imprezy zmagania toczone będą w trybie trzecioosobowym. Wśród uczestników zobaczymy m.in. triumfatorów PUBG Invitational at IEM Katowice z AVANGAR, którzy w stolicy Niemiec pojawią się wzmocnieni dodatkowo o pozyskanego trzy miesiące temu z FaZe Clanu Artema „DieZzza” Lipatova. Warto zwrócić też uwagę na Ghost Gaming, czyli zwycięzcę marcowego PGL-PUBG Spring Invitational 2018. Na tym zresztą ciekawe ekipy się nie kończą, bo nad Renem wystąpią też chociażby Team Liquid, Natus Vincere oraz oba prowadzone przez Gen.G esports składy.

Dzisiejsza rozpiska wygląda następująco:

19:00 – 1. runda
20:00 – 2. runda
21:00 – 3. runda
22:00 – 4. runda

Anglojęzyczna transmisja z PUBG Global Invitational 2018 dostępna będzie na oficjalnym kanale Playerunknown’s Battlegrounds na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MAD Lions Selfmade

Vodafone Giants i MAD Lions kończą dziesiątą kolejkę LVP SLO łatwymi zwycięstwami

Zakończyła się dziesiąta runda 15. sezonu LVP SuperLiga Orange. Kolejne punkty ligowe na swoje konta z łatwością dopisali wczoraj reprezentanci MAD Li...