STS
Illuminar Gaming
fot. ESL

VoV głównym trenerem Illuminar Gaming do końca European Masters

Wczorajsze informacje na temat składu Illuminar Gaming mocno wstrząsnęły polskimi entuzjastami League of Legends. Z drużyną pożegnali się bowiem Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Mateusz „Kikis” Szkudlarek, czyli dwie najbardziej doświadczone osoby w zespole. Dziś na jednym z oficjalnych profilów iHG w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, z której dowiadujemy się, że Bartłomiej „VoV” Ryl przejmie […]

Wczorajsze informacje na temat składu Illuminar Gaming mocno wstrząsnęły polskimi entuzjastami League of Legends. Z drużyną pożegnali się bowiem Fryderyk „Veggie” Kozioł oraz Mateusz „Kikis” Szkudlarek, czyli dwie najbardziej doświadczone osoby w zespole. Dziś na jednym z oficjalnych profilów iHG w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, z której dowiadujemy się, że Bartłomiej „VoV” Ryl przejmie obowiązki Veggiego przynajmniej do końca zbliżającego się European Masters.

Ryl swoją przygodę z Illuminar Gaming rozpoczął na początku bieżącego roku i został wówczas asystentem trenera. Przez ostatnie miesiące VoV zajmował się głównie przygotowywaniem informacji na temat przeciwników, zestawień postaci używanych w aktualnej mecie oraz analizą wszystkich rozgrywanych przez podopiecznych iHG meczów. – Bartek podaje nam wszystko, co potrzebujemy, w bardzo przejrzysty sposób. Te informacje w sporym stopniu ułatwiają mi pracę, bo nie muszę tracić czasu na tego typu przygotowania i mogę skupić się na treningach. VoV i jego arkusze to bez dwóch zdań poziom LCS – mówił o Rylu były już dżungler drużyny, Mateusz „Kikis” Szkudlarek. Warto zwrócić również uwagę na to, że VoV miał okazję pracować pod czujnym okiem najpopularniejszego i jednego z najbardziej uznanych szkoleniowców w Polsce, dlatego też z pewnością poradzi sobie w nowej roli.

Podczas współpracy VoVa z drużyną, Illuminar Gaming zdołało triumfować w 16. sezonie ESL Mistrzostw Polski, 3. sezonie Polskiej Ligi Esportowej oraz 3. edycji Pucharu Polski Cybersport. Ponadto reprezentanci iHG zdobyli także tytuły wicemistrzowskie podczas dwóch międzynarodowych imprez – V4 Future Sports Festival i pierwszej odsłonie European Masters.

Aktualny skład Illuminar Gaming:

Illuminar Gaming Marcin „IceBeasto” Lebuda
Sebastian „Sebekx” Smejkal
Paweł „Woolite” Pruski
Paweł „delord” Szabla
Bartłomiej „VoV” Ryl
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami pierwszy dzień PUBG Global Invitational 2018

Największy w tym roku turniej w PlayerUnknown's Battlegorunds startuje właśnie dziś w Berlinie. Podczas PUBG Global Invitational 2018 zobaczymy dwadzi...