fot. DreamHack/Jennika Ojala

swag i MarkE dołączają do Swole Patrol

Ostatnimi czasy byliśmy świadkami lekkich zawirowań w Swole Patrol. Ekipa najpierw kompletnie nie poradziła sobie na amerykańskim Minorze, zaś krótko po powrocie z Londynu straciła dwóch graczy. Wygląda jednak na to, że kryzys został już zażegnany.

Drużyna za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła bowiem, że w najbliższym czasie jej barwy reprezentować będą Edgar „MarKE” Jimenez i Braxton „swag” Pierce. Wspomniana dwójka zajmie miejsca zwolnione niedawno przez Samuela „SileNta” Portillo oraz Derrick „LILMAN” Boyne i ma za sobą już nawet debiut. W środę Amerykanin i Meksykanin wystąpili w meczu eliminacyjnym do StarSeries i-League Season 6 z NRG Esports, ale nie uchronili swojej drużyny przed bolesną porażką 3:16.

Pierce, mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie m.in. grę na Majorze. Niemniej angażując go, Swole dobrowolnie rezygnuje ze starań o awans na przyszłe imprezy Valve, gdyż już od kilku lat na 21-latku ciąży ban za ustawianie spotkań. Jeśli zaś chodzi o Jimeneza, jest on byłym członkiem NRG oraz Gale Force Esports. Jego największym jak dotychczas sukcesem pozostaje trzecie miejsce podczas amerykańskich finałów WESG 2016 zajęte z Teamem Quetzal.

W tej sytuacji skład Swole Patrol prezentuje się następująco:

  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • Austin „Cooper-” Abadir
  • Jordan „Zellsis” Montemurro
  • Braxton „swag” Pierce
  • Edgar „MarKE” Jimenez
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DOTA Summit 9 wkracza w fazę pucharową

Dzisiaj nad ranem poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia fazy grupowej DOTA Summit 9. Polskie Let's Do It niestety zajęło ostatnie miejsce w tabeli i r...