STS
fot. fb.com/unicornspro

Trwają eliminacje do ESL MP w CS:GO, Codewise i Pompa odpadają z gry

Znamy już pierwszą czwórkę pechowców, którzy musieli bezpowrotnie pożegnać się z marzeniami o grze w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Co ciekawe, los taki spotkał m.in. Codewise Unicorns oraz Pompa Team, czyli dwie formacje mocno rozpoznawalne na krajowej scenie. I jedni, i drudzy stoczyli dość wyrównane pojedynki, ale ostatecznie musieli uznać […]

Znamy już pierwszą czwórkę pechowców, którzy musieli bezpowrotnie pożegnać się z marzeniami o grze w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Co ciekawe, los taki spotkał m.in. Codewise Unicorns oraz Pompa Team, czyli dwie formacje mocno rozpoznawalne na krajowej scenie.

I jedni, i drudzy stoczyli dość wyrównane pojedynki, ale ostatecznie musieli uznać wyższość swoich rywali. Zwłaszcza Codewise ma powody, by pluć sobie w brodę – członkowie tej ekipy pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwo i ostatecznie w dogrywce zostali pokonani przez Piast Gliwice Esports. Z kolei Pompa bardzo długo walczyła o comeback w starciu z Illuminar, ale koniec końców i ona doznała drugiej porażki z rzędu, kończąc tym samym swój udział w eliminacjach. Podobnie stało się z midgaardem i Proskilled Teamem.

O krok od awansu są natomiast cztery inne drużyny, w tym faworyzowane od samego początku BLAST. Skład Bartosza „Hypera” Wolnego i spółki zgarnął kolejne zwycięstwo, tym razem rozprawiając się z Atlantic.gg. Blisko gry w ESL MP jest także miksowe attackiereN, które z zaskakującą łatwością poradziło sobie z Izako Boars. Gwiazdą tego meczu bezsprzecznie był Nikola „NK4Y” Radushev, który ustrzelił ponad 30 fragów.

Komplet wyników drugiej rundy prezentuje się następująco:

29 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych

17:00 Atlantic.gg 13:16 BLAST Train
17:00 M1 Gaming 16:14 Team Ascent Mirage
17:00 Izako Boars 9:16 attackiereN Dust2
17:00 żartownisie 8:16 Zimne Dranie Train

1. runda drabinki przegranych

17:00 Rogal DHL 16:7 Proskilled Team Mirage
17:00 Illuminar Gaming 16:13 Pompa Team Train
17:00 Piast Gliwice Esports 19:16 Codewise Unicorns Cache
17:00 closed quali inc 16:11 midgaard Train

Przed nami kolejne zmagania. Równolegle wystartują starcia drabinki przegranych, które nadal rozgrywane będą w systemie BO1, oraz półfinały drabinki wygranych. Tam użyty będzie już format BO3, gdyż zwycięzcy tych dwóch spotkań zagwarantują sobie miejsce w 17. sezonie ESL MP. Pary tej fazy wyglądają tak:

29 lipca

2. runda drabinki przegranych

18:00 Team Ascent vs Rogal DHL BO1
18:00 Atlantic.gg vs Illuminar Gaming BO1
18:00 żartownisie vs Piast Gliwice Esports BO1
18:00 Izako Boars vs closed quali inc BO1

Półfinał drabinki wygranych

18:00 BLAST vs M1 Gaming BO3
21:00 attackiereN vs Zimne Dranie BO3

Wybrane spotkania zamkniętych eliminacji do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SK telecom T1 nie składa broni! Trzy zwycięstwa Blanka i spółki podczas 6. tygodnia LCK

Szósta kolejka LCK 2018 Summer Split za nami. Rozgrywki grupowe wkraczają w decydującą fazę, bowiem do ich zakończenia pozostały tylko dwa tygodnie. Z...