STS
fot. ESL/Kelly Kline

RUBINO nie jest już graczem Heroic

Po pięciu miesiącach Ruben „RUBINO” Villarroel definitywnie opuszcza szeregi Heroic. Norweg od kilku tygodni znajdował się poza składem skandynawskiej formacji, zaś dziś ogłosił, że ponownie stał się wolnym zawodnikiem.

Villarroel zawitał do Heroic w lutym tego roku po nieudanej przygodzie z Teamem Dignitas. Swój lanowy debiut zanotował bardzo szybko, bo już po dziesięciu dniach wystąpił wraz ekipą na StarLadder i-League StarSeries Season 4. Później zagrał z nią jeszcze na kilku lanach, ale w maju zaczęły doskwierać mu kłopoty zdrowotne, które na kilka tygodni wyeliminowały go z gry. Ostatecznie w drużynie zabrakło więc dla niego miejsca, gdyż zajął je Asger „AcilioN” Larsen. Nic więc dziwnego, że 24-latek postanowił szukać szczęścia gdzie indziej.

Od dziś jestem wolnym zawodnikiem, a moje oczy nie stanowią już problemu, ponieważ byłem leczony w odpowiedni sposób i dano mi leki, dlatego też jestem już gotowy do gry i zaczynam rozglądać się za nową drużyną – ogłosił Norweg za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w ostatnim czasie, i mam nadzieję, że następnym razem znajdę zespół na dłużej, a także będę mógł rozwinąć się i pokazać do potrafię – dodał.

W tej sytuacji skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Andreas „MODDII” Fridh
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Asger „AcilioN” Larsen
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Quad Damage na fotelu lidera po inauguracyjnym dniu Fortnite Fun League Polska by Plush DUO

Za nami inauguracyjny dzień Fortnite Fun League Polska by Plush DUO. Wczoraj rozstrzygnięto pierwsze starcia duetów profesjonalnych zawodników Fortnit...