STS
Pompa Team

Rybson zasila szeregi Pompa Teamu

Zaledwie godziny dzielą nas do zamknięcia okienka transferowego przed 17. sezonem ESL Mistrzostw Polski. Dla zawodników planujących zmienić barwy klubowe jest to już definitywnie ostatni dzwonek. Na taki ruch zdecydował się Artur „Rybson” Gębicz, który od teraz będzie reprezentował barwy Pompa Teamu. W ostatnim czasie Rybson był zawodnikiem Adive, w barwach którego walczył jeszcze podczas […]

Zaledwie godziny dzielą nas do zamknięcia okienka transferowego przed 17. sezonem ESL Mistrzostw Polski. Dla zawodników planujących zmienić barwy klubowe jest to już definitywnie ostatni dzwonek. Na taki ruch zdecydował się Artur „Rybson” Gębicz, który od teraz będzie reprezentował barwy Pompa Teamu.


W ostatnim czasie Rybson był zawodnikiem Adive, w barwach którego walczył jeszcze podczas trzeciego sezonu Polskiej Ligi Esportowej. Wówczas jego formacja wywalczyła sobie awans do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość Młodych Esports. Skład Adive pokazał jednak niebywały potencjał, który zaowocował również podczas kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski. Zdobywając łącznie 460 punktów rankingowych Rybson i kompani zapewnili sobie bezpośredni awans do 17. sezonu ESL MP. W fazie zasadniczej najbardziej prestiżowych rozgrywek na polskiej scenie LoL-a zagrają jednak już w innym składzie.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie miejsce Rybsona w Adive. Nie ma również oficjalnych informacji dotyczących przyszłości dotychczasowego junglera Pompa Teamu, Lucjana „Shlatana” Ahmada. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami będzie on reprezentował barwy Illuminar Gaming, jednak póki co nie zostało to potwierdzone przez organizację ESL Mistrza Polski, ani samego gracza.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Damie

damie wygrywa na pożegnanie z FIFA eWorld Cup

Damian "damie" Augustyniak wziął udany rewanż za wczorajsze niepowodzenia. Polak już po pierwszym dniu rywalizacji stracił matematyczne szanse na awan...