fot. Cybersport.pl

Czy Izak i Leh utrzymają fotel lidera Fortnite Fun League DUO Stars?

W niedzielny wieczór do walki w Fortnite Fun League Polska DUO Stars ponownie staną gwiazdy polskiego internetu. Najlepiej w poprzedniej rundzie spisali się Piotr „Izak” Skowyrski i Paweł „Leh” Lehmann, dlatego w drugiej kolejce czeka ich walka o utrzymanie miejsca na szczycie klasyfikacji.

Jednak wspomnianemu we wstępie duetowi o utrzymanie ów statusu łatwo na pewno nie będzie. Wszystko dlatego, że po piętach depczą mu inni uczestnicy rozgrywek. Zaledwie siedem punktów mniej mają HighStyled i Chaway, którzy z pewnością będą mieli chrapkę na wyprzedzenie Izaka i Leha. Podobnie będzie z kolejnymi dwuosobowymi zespołami – one także za wszelką cenę będą chciały wdrapać się na samą górę rankingu.

Start rozgrywek zaplanowano na 19:00, a transmisja dostępna będzie na prywatnych kanałach uczestników zmagań. Po szczegółowe informacje na temat Fortnite Fun League Polska DUO Stars zapraszamy tutaj.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kwon

Gracze Teamu Liquid oraz FlyQuest rozpoczną dzisiejsze rozgrywki NA LCS

Po wczorajszym zwycięstwie nad 100 Thieves, Team Liquid został samodzielnym liderem NA LCS. Rywale jednak depczą mu po piętach. Czy Yiliang "Doublelif...