STS
phr
fot. ESL

Kolejne mecze x-komu i AGO na międzynarodowej arenie

Polskie drużyny nie zwalniają tempa. Dziś czekają na nas kolejne dwa pojedynki rodzimych formacji na międzynarodowej arenie – x-kom team kontynuuje rywalizację w ramach X-BET.co Invitational 3, natomiast AGO Esports walczy o wyjście z grupy podczas OGA Counter PIT.

x-kom team vs Smoke Criminals
13:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Krzysztof „stark” Lewandrowski Enzo „Fearoth” Mestari
Patryk „Patitek” Fabrowski Hugo „Xaisty” Lindvall
Krzysztof „Goofy” Górski Netanel „buue” Turnpu
Daniel „STOMP” Płomiński Gauthier „Gauthierlelelele” Caron
Wiktor „mynio” Kruk Dilans „lainNy” Feldmanis

Wczoraj zakończyła się przygoda Izako Boars z trzecią edycją X-BET.co Invitational, w grze pozostał jednak x-kom team. Czwarta ekipa minionego sezonu ESL Mistrzostw Polski przebrnęła przez fazę grupową niepokonana, ogrywając po drodze SuperJymy oraz Royal Bandits. Teraz naprzeciwko polskiej formacji stanie natomiast Some Criminals, miks złożony z byłych graczy Asterion. Międzynarodowy skład ma ostatnimi czasy problemy z ustabilizowaniem formy, co widoczne było m.in. podczas zakończonego niedawno ESEA Mountain Dew League. Z drugiej strony gracze znad Wisły także osiągają dość mieszane wyniki, dlatego też całkiem niedawno zdecydowali się oni na zaangażowanie Wiktora „mynia” Kruka, triumfatora Polskiej Ligi Esportowej, który ma pomóc drużynie w wyjściu z lekkiego marazmu.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy x-kom team a Smoke Criminals dostępna będzie na prywatnym kanale Krzyśka „KXN” Szymczaka, który znajduje się pod tym adresem.


AGO Esports vs pro100
18:00 (BO1)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Damian „Furlan” Kisłowski Dima „def” Lemeshchuk
Dominik „GruBy” Świderski Leonard „kenzor” Volodarchuk
Mateusz „TOAO” Zawistowski Vadim „Flarich” Karetin
Tomasz „phr” Wójcik Ivan „AiyvaN” Semenets
Grzegorz „SZPERO” Dziamałek Rassim „Jyo” Valijev

Dzięki wczorajszej przekonującej wygranej nad Sharks Esports AGO zachowało jeszcze szanse na grę w play-offach OGA Counter PIT. Aby jednak ostatecznie przypieczętować swój awans Polacy muszą pokonać dziś pro100, które także może pochwalić się trzema punktami na koncie, ale jednocześnie ma jeden rozegrany mecz mniej. Tak czy inaczej, gracze z Europy Wschodniej nie mają raczej zbyt miłych wspomnień związanych z Damianem „Furlanem” Kisłowskim i spółką – w tym roku mięli już okazje mierzyć się z nimi w ramach Hellcase Cup 7 i wtedy musieli uznać ich wyższość. Można się więc spodziewać, że podobnie będzie i dziś, chociaż wiele zależeć będzie od nowo pozyskanego Grzegorza „SZPERA” Dziamałka, który w debiucie spisał się dość przeciętnie.

Transmisja z meczu pomiędzy AGO Esports a pro100 będzie na oficjalnym kanale OGA Counter PIT, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Prezes iHG wystosował oświadczenie odnośnie niewypłacalności wobec dywizji LoL-a

Wszystko co piękne kiedyś się kończy. Illuminar Gaming szturmem weszło na polską scenę esportową, błyskawicznie dominując wszelkie rozgrywki League of...