STS
Jesiz
fot. Riot Games

Jesiz zastąpi Mikyxa w pierwszym składzie Misfits Gaming

Już dziś rozpocznie się ósmy tydzień EU LCS 2018 Summer Split. Na ostatnie godziny przed jego startem o zmianie w składzie poinformował jeden z liderów zestawienia, Misfits Gaming. Podczas dzisiejszego meczu przeciwko H2k-Gaming w szeregach „Królików” wystąpi Jesse „Jesiz” Le, pełniący na co dzień funkcję asystenta trenera w Misfits. Zajmie on miejsce dotychczasowego supporta, Mihaela […]

Już dziś rozpocznie się ósmy tydzień EU LCS 2018 Summer Split. Na ostatnie godziny przed jego startem o zmianie w składzie poinformował jeden z liderów zestawienia, Misfits Gaming. Podczas dzisiejszego meczu przeciwko H2k-Gaming w szeregach „Królików” wystąpi Jesse „Jesiz” Le, pełniący na co dzień funkcję asystenta trenera w Misfits. Zajmie on miejsce dotychczasowego supporta, Mihaela „Mikyxa” Mehle.


Ostatnie wyniki Misfits wskazują na wyraźny spadek formy. W ciągu ostatnich dwóch tygodni podopieczni Hussaina Moosviego wygrali tylko jedno spotkanie z czterech rozegranych. Przez serię trzech porażek zespół Barneya „Alphariego” Morrisa nie jest już samopodzielnym liderem europejskiego rankingu, gdyż od siódmego tygodnia „Króliki” współdzielą fotel lidera z Fnatic.

Hussain Moosvi

Postanowiliśmy przesunąć Jesse do głównego składu wraz ze startem ósmego tygodnia EU LCS. Występy naszej drużyny na przestrzeni ostatnich tygodni były słabe, a poprawa była zbyt powolna, więc postanowiliśmy dodać nieco stabilizacji w drużynie.

Hussain Moosvi, główny trener Misfits Gaming

Na chwilę obecną organizacja nie poinformowała, czy i ew. kiedy Mikyx wróci do pierwszego składu Misfits. Pewnym jest tylko, że w dzisiejszym meczu przeciwko H2K to Jesiz będzie grał u boku Stevena „Hans samy” Liva. Więcej o dzisiejszych starciach EU LCS przeczytacie pod tym adresem. Zapraszamy również do naszej relacji tekstowej z europejskich rozgrywek. Znajdziecie w niej dotychczasowe wyniki, aktualną tabelę oraz harmonogramy pozostałych kolejek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Vegi, Molsi, Darko

PACT przedłużył umowę ze swoim składem CS:GO

Po krótkim okresie niepewności PACT zdołał ostatecznie przedłużyć współpracę ze swoim dotychczasowym składem CS:GO. Polska organizacja oficjalnie potw...