STS
x-kom team Goofy
fot. Maciej Kołek/x-kom team

Tricked pierwszym rywalem x-komu w GG.BET Summer Europe

Sezon na międzynarodowe turnieje online trwa. W miniony piątek wystartowało na ten przykład GG.BET Summer Europe, w którym udział bierze m.in. x-kom team. Polska piątka do gry wejdzie jednak dopiero dziś, zaś jej pierwszym rywalem będzie Tricked Esport. Tricked Esport vs x-kom team 17:00 (BO3) Przewidywany skład Przewidywany skład Lucas „Lukki‚ Pilheden Krzysztof „stark” Lewandrowski Simon […]

Sezon na międzynarodowe turnieje online trwa. W miniony piątek wystartowało na ten przykład GG.BET Summer Europe, w którym udział bierze m.in. x-kom team. Polska piątka do gry wejdzie jednak dopiero dziś, zaś jej pierwszym rywalem będzie Tricked Esport.

Tricked Esport vs x-kom team
17:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Lucas „Lukki‚ Pilheden Krzysztof „stark” Lewandrowski
Simon „snedker” Snedker Patryk „Patitek” Fabrowski
Frederik „LOMME” Nielsen Krzysztof „Goofy” Górski
Nicolai „glace” Jensen Daniel „STOMP” Płomiński
Johannes „b0RUP” Borup Wiktor „mynio” Kruk

Krzysztof „stark” Lewandrowski i spółka będą walczyć o przerwanie miało chlubnej serii porażek. Polacy w trzech ostatnich meczach opuszczali serwer pokonani, uznając wyższość kolejno AGO Esports, Bpro Gaming oraz Fnatic Academy. Przez to koło nosa przeszedł im triumf w X-BET.co Invitational 3 oraz awans do 2. rundy play-offów OGA Counter PIT. Nadwiślański skład na pewno nie będzie chciał pozwolić sobie na podobną wpadkę podczas GG.BET Summer Europe, którego stawką są cztery miejsca na kontynentalne finały z pulą nagród w wysokości 20 tysięcy dolarów. Pierwszą przeszkodą na drodze polskiej drużyny jest Tricked Esport, które w maju tego roku zdecydowało się na gruntowną przebudowę, w wyniku której w zespole znalazło się aż trzech nowych graczy z przeszłością w North Academy. Na razie jednak wyniki Duńczyków nie zachwycają, przez co m.in. cudem uniknęli baraży o utrzymanie w ESEA Mountain Dew League.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Tricked Esport a x-kom teamem dostępna będzie na prywatnym kanale Jędrzeja „bogdana” Rokity, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Twitch Rivals Fortnite Summer Skirmish

Polacy ponownie w najlepszej dwudziestce Fortnite Summer Skirmish!

Za nami kolejna edycja turnieju Fortnite Summer Skirmish, w którym zmierzyli się najlepsi zawodnicy popularnego battle royale'a z całego świata. We wc...