fot. DreamHack

Zmiany w EURONICS, znajder i kolor dołączają do składu

Na zaskakujący krok zdecydowali się działacze EURONICS Gaming. W niemieckim dotychczas składzie doszło bowiem do sporych przetasowań, w wyniku których do drużyny trafili dwaj zagraniczni zawodnicy – Andreas „znajder” Lindberg oraz Hungary Ádám „kolor” Domoszlay.

Szczególnym zaskoczeniem jest transfer znajdera, który jeszcze w 2013 roku świętował wraz z Fnatic triumf na Majorze. W ostatnich latach kariera Szweda załamała się jednak, na co wpływ miały m.in. jego problemy zdrowotne. W efekcie w tym roku wystąpił on tylko w jedenastu oficjalnych spotkaniach pod banderą Singularity Esports oraz Teamu Ancient i do regularnej gry ma powrócić dopiero teraz. Z kolei kolor to były członek m.in. Prophecy i GameAgents – z tą drugą formacją wystąpił na tegorocznym V4 Future Sports Festival.

Wraz z przyjściem wyżej wymienionej dwójki w ekipie zabrakło miejsca dla Marko „kressy’ego” Đordevicia i Sabita „mirbita” Coktasara. Ten pierwszy wylądował w EURONICS we wrześniu ubiegłego roku, drugi natomiast dołączył do zespołu siedem miesięcy temu. Największymi sukcesami, jakie obaj Niemcy osiągnęli pod banderą swojego dotychczasowego pracodawcy, były triumfy w Gamdom Premier i ESL Meisterschaft Spring 2018 oraz wicemistrzostwo OGA Counter PIT.

W tej sytuacji skład EURONICS Gaming prezentuje się następująco:

  • Christian „crisby” Schmitt
  • Oliver „kzy” Heck
  • Josef „faveN” Baumann
  • Andreas „znajder” Lindberg
  • Ádám „kolor” Domoszlay
  • Dominik „dominikkk” Aberle – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Invizy z drużyną Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege to tytuł, który nad Wisłą zdobywa coraz większą popularność. Jeszcze do niedawna dedykowaną produkcji Ubisoftu dywizją pochwalić si...