fot. Invizy Esport

Invizy z drużyną Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege to tytuł, który nad Wisłą zdobywa coraz większą popularność. Jeszcze do niedawna dedykowaną produkcji Ubisoftu dywizją pochwalić się mógł Team Ascent, a parę dni temu podobną założyło również SLAVGENT. Dziś natomiast do tego grona dołączyło Invizy Esport.

Dotychczas Invizy prowadziło działalność w zakresie tytułów takich, jak League of Legends, Couter-Strike: Global Offensive czy FIFA. Teraz zaś polscy działacze podjęli decyzję o inwestycji w Rainbow Six, zatrudniając skład LYNX złożony z doświadczonych na krajowym podwórku zawodników. Warto np. zwrócić uwagę na Tomasza „ToMMeYa” Bachłaja, który w 2016 i 2017 roku dwukrotnie zajmował miejsca w czołowej czwórce Mistrzostw Polski. Teraz, już pod banderą nowej ekipy, będzie próbował powtórzyć ten sukces również w tym roku.

Naszym planem na najbliższy czas jest pojawianie się na Mistrzostwach Polski i próbowanie swoich sił w kwalifikacjach na turnieje międzynarodowe – przyznał dyrektor generalny organizacji, Kamil Zieliński. – Oczywiście nasza drużyna otrzyma pełne wsparcie logistyczne i sprzętowe od naszych sponsorów by nie musieli się o nic martwić – dodał.

Nowy skład Invizy Esport prezentuje się następująco:

  • Damian „Z1aro” Zarecki
  • Jakub „Krzok” Kierzek
  • Filip „Fajder” Osiecki
  • Igor „Igorex” Pawelec
  • Tomasz „ToMMeY” Bachłaj
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Korea Południowa i Finlandia z awansem na finały Overwatch World Cup 2018

Trzeci i jednocześnie ostatni dzień południowokoreańskich eliminacji do Overwatch World Cup 2018 już za nami. Do gospodarzy, którzy awans na finały w...

>