STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Maniac zagra ze Sprout podczas finałów ESL Meisterschaft

Kilka miesięcy temu Mathieu „Maniac” Quiquerez definitywnie pożegnał się z zawodową sceną, poświęcając się tym samym roli analityka. Okazuje się jednak, że Szwajcar nie ma jeszcze dość, bowiem dał się namówić włodarzom Sprout Esports na jeszcze jeden występ. 28-letni zawodnik pojawi się podczas finałów ESL Meisterschaft Summer 2018, gdzie wspomoże właśnie Sprout. Wszystko dlatego, że w momencie […]

Kilka miesięcy temu Mathieu „Maniac” Quiquerez definitywnie pożegnał się z zawodową sceną, poświęcając się tym samym roli analityka. Okazuje się jednak, że Szwajcar nie ma jeszcze dość, bowiem dał się namówić włodarzom Sprout Esports na jeszcze jeden występ.

28-letni zawodnik pojawi się podczas finałów ESL Meisterschaft Summer 2018, gdzie wspomoże właśnie Sprout. Wszystko dlatego, że w momencie rozgrywania decydującego meczu niedysponowany będzie Timo „Spiidi” Richter i jego drużyna nie miała zbyt wiele czasu na znalezienie zastępstwa. Padło więc na Maniaca, którego forma pozostaje wielką niewiadomą – wszak ostatni oficjalny mecz rozegrał on na początku maja, gdy Team LDLC.com mierzył się z AVANGAR.

W tej sytuacji skład Sprout Esports będzie prezentować się następująco:

  • Denis „denis” Howell
  • Niels-Christian „NaToSaphiX” Sillassen
  • Dennis „sycrone” Nielsen
  • Martin „PERCY” Wessel
  • Mathieu „Maniac” Quiquerez – zmiennik
  • Tobias „tow b” Herberhold – trener

Finały ESL Meisterschaft Summer 2018 odbędą się 24 sierpnia w Kolonii przy okazji targów Gamescom. Naprzeciwko siebie staną wówczas Sprout oraz EURONICS Gaming, które tydzień temu okazały się lepsze odpowiednio od ALTERNATE aTTaX i FriendlyFire. Stawką ostatniego spotkania będzie główna nagroda w wysokości 12 tysięcy euro, a także udział w eliminacjach do ESL Pro European Championship 2018.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spore zmiany w Pompie! Organizacja rozstaje się z swoim składem i zatrudnia nowy

Wydawało się, że w Pompa Teamie nastał wreszcie okres spokoju. Polska organizacja równo miesiąc temu zatrudniła młody skład, który miał reprezentować...