STS
fot. Fraglíder

xand wypożyczony do Não Tem Como. Dołączy też horvy?

Wiele wskazuje na to, że nieudany występ na amerykańskim Minorze był gwoździem do trumny Não Tem Como. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że piątka Brazylijczyków może być niemal pewna angażu w SK Gaming, ale najprawdopodobniej londyńskie rozczarowanie przekreśliło wszelkie szanse na taką współpracę.

Już jakiś czas temu pojawiły się również plotki o rozłamie wewnątrz zespołu. Jego ofiarą mieli paść Lincoln „fnx” Lau i Bruno „bit” Lima, których uznano za głównych winowajców słabych występów. Pierwsze informacje na temat potencjalnego odejścia wyżej wymienionej dwójki pojawiły się jeszcze w lipcu, ale jak dotychczas nie otrzymaliśmy ich potwierdzenia. Z drugiej strony, nie da się nie zauważyć, że od 7 lipca NTC nie rozegrało ani jednego oficjalnego meczu.

Według dziennikarzy DRAFT5 ten impas może się już niedługo zakończyć, gdyż pozostali  zawodnicy mieliby wreszcie znaleźć następców fnx-a i bita. Jedno ze zwolnionych miejsc miałby przejąć João „horvy” Horvath, który kilkanaście dni temu definitywnie rozstał się z Immortals, a niedawno jako stand-in wspierał Tempo Storm. Wiadomo już natomiast, że ostatni fotel trafi w ręce Alexandre’a „xanda” Ziziego, którego wypożyczenie z YeaH! Gaming zostało dziś potwierdzone.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład ex-Não Tem Como będzie prezentować się następująco:

  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Alexandre „xand” Zizi
  • João „horvy” Horvath
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś dwa mecze x-komu w online'owych turniejach

Wczoraj x-kom team rozegrał wreszcie pierwsze mecze w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski, chociaż nie da się ukryć, że podział punktów z PRIDE nie był...