STS
nexa The Imperial
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Imperial zgarnia ostatnie zaproszenie na Games Clash Masters

Znamy już wszystkie cztery drużyny, które zostały zaproszone na Games Clash Masters 2018. Dziś jako ostatnie do tego grona dołączyło bowiem The Imperial. W połowie czerwca reprezentanci brytyjskiej organizacji niespodziewanie triumfowali na DreamHack Open Summer, jednak w kolejnych tygodniach skład zespołu uległ przebudowie ze względu na konflikt między Rokasem „EspiranTo” Milasauskasem a Kevinem „kRYSTALEM” Amendem. Ostatecznie to Niemiec został odsunięty […]

Znamy już wszystkie cztery drużyny, które zostały zaproszone na Games Clash Masters 2018. Dziś jako ostatnie do tego grona dołączyło bowiem The Imperial.

W połowie czerwca reprezentanci brytyjskiej organizacji niespodziewanie triumfowali na DreamHack Open Summer, jednak w kolejnych tygodniach skład zespołu uległ przebudowie ze względu na konflikt między Rokasem „EspiranTo” Milasauskasem a Kevinem „kRYSTALEM” Amendem. Ostatecznie to Niemiec został odsunięty od pierwszej drużyny, podobnie jak Jesper „tenzki” Mikalski. Po drobnych perturbacjach szeregi Imperial zasilili Eimantas „pounh” Lazickas oraz Ali „hAdji” Haïnouss. Przed przyjazdem do Polski europejska formacja w nowym składzie zadebiutuje na DreamHack Open Montreal, a w październiku pojawi się także na StarSeries i-League S6 w Kijowie.

Na ten moment lista uczestników Games Clash Masters wygląda następująco:

AGO Esports HellRaisers Heroic Team Kinguin
Sprout Red Reserve The Imperial

Ostatniego uczestnika turnieju głównego wyłonią czwarte zamknięte kwalifikacje, które zostaną przeprowadzone w najbliższy weekend. O nagrodę pieniężną i bilet do Trójmiasta powalczą PACT, x-kom team, Izako Boars oraz PRIDE Academy.

Games Clash Masters odbędzie się między 28 a 30 września w Gdyni. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 90 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Top 10 transferów na polskiej scenie CS:GO

Jeżeli którykolwiek polski obserwator Counter-Strike'a narzekał na brak wartościowych transferów na rodzimej scenie, to ostatnie tygodnie przyniosły z...