STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Oficjalnie: horvy w ex-Não Tem Como, bit na ławce, fnx zwolniony

Zapowiadane już wcześniej zmiany w Não Tem Como doszły do skutku. Latynoska formacja we wtorek rano potwierdziła wypożyczenie Alexandre’a „xanda” Ziziego, by po kilkunastu godzinach ogłosić także pozyskanie João „horvy’ego” Horvatha. Tym samym w zespole zabrakło miejsca dla Bruno „bita” Limy i Lincolna „fnx-a” Laua. Przez większą część swojej kariery horvy związany był z mniej popularnymi latynoskimi ekipami. Przełom […]

Zapowiadane już wcześniej zmiany w Não Tem Como doszły do skutku. Latynoska formacja we wtorek rano potwierdziła wypożyczenie Alexandre’a „xanda” Ziziego, by po kilkunastu godzinach ogłosić także pozyskanie João „horvy’ego” Horvatha. Tym samym w zespole zabrakło miejsca dla Bruno „bita” Limy i Lincolna „fnx-a” Laua.

Przez większą część swojej kariery horvy związany był z mniej popularnymi latynoskimi ekipami. Przełom miał nastąpić dopiero w październiku ubiegłego roku, gdy 19-latek otrzymał angaż w Immortals, ale na jego nieszczęście formacja ta już wtedy dogorywała, przez co ostatni mecz w jej barwach rozegrał w połowie listopada. Od tego czasu Brazylijczyk spędzał czas m.in. jako stand-in w Ghost Gaming i Tempo Storm i był także o krok od występu pod banderą FaZe Clanu podczas ESL One Belo Horizonte.

Wraz z przyjściem xanda i horvy’ego stało się jasne, że ze składem pożegnają się bit i fnx, co nieoficjalnie zapowiadano już wcześniej. Co ciekawe, mimo wszystko Lima pozostał w drużynie i będzie kontynuować współpracę z nią jako rezerwowy. Inaczej wyglądało to w wypadku Laua, który został odsunięty od zespołu z powodów osobistych i otrzymał od kolegów wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Warto też zaznaczyć, że wraz z tymi roszadami zmieniła się również nazwa formacji, która porzuciła Não Tem Como na rzecz NoTag, ogłaszając jednocześnie poszukiwania nowej organizacji.

W tej sytuacji skład NoTag prezentuje się następująco:

  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • João „horvy” Horvath
  • Alexandre „xand” Zizi – wypożyczony
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
  • Bruno „bit” Lima – rezerwowy
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sebekx

Illuminar Gaming z pewną wygraną przeciwko Ravioli Ravioli w ESL MP

Za nami pierwsze spotkanie dzisiejszego wieczora w ramach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Illuminar Gaming bez większych problem...