Kashtelan
fot. ESL

Kashtelan i spółka powalczą wieczorem o awans do finału LVP SLO

Już dziś poznamy pierwszego reprezentanta hiszpańskiego LVP SuperLiga Orange podczas drugiej edycji European Masters, której finały odbędą się w Katowicach. Wieczorem rozstrzygnięty zostanie pierwszy półfinał najbardziej prestiżowych zmagań w League of Legends na Półwyspie Iberyjskim, w którym zobaczymy Vodafone Giants z Gawłem „Kashtelanem” Paprzyckim w składzie oraz KIYF eSports Club.

Vodafone Giants vs
19:00 
KIYF eSports Club

W walce o wyjazd na finały do Bilbao większe szanse wydaje się mieć zespół polskiego midlanera, który od dłuższego czasu okupował wysokie miejsca w zestawieniu LVP SuperLiga Orange. Vodafone Giants największe problemy miało ze zwycięzcami letniego splitu, czyli Movistar Riders. Dodatkowo Kashtelan i jego kompani w ostatnich tygodniach prezentowali się całkiem solidnie, nie biorąc pod uwagę porażki z Penguins, która nie miała dla nich absolutnie żadnego znaczenia w kwestii rozstawienia w play-offach. KIYF z kolei w kilku poprzednich rundach LVP SLO zaliczało wzloty i upadki, ale co najważniejsze, kompletnie nie radziło sobie w meczach na czołowe formacje hiszpańskich rozgrywek. KIYF nie tylko ulegało Movistar Riders, ale też swoim dzisiejszym oponentom. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że w całym 15. sezonie zmagań Vodafone Giants czterokrotnie wychodziło ze spotkań z KIYF eSports Club zwycięsko, co tylko udowadnia, że to właśnie ekipa Polaka podchodzi do tego spotkania w roli faworyta.

Sam Kashtelan jasno stwierdził, że przegrana nie wchodzi w grę. Ewidentnie drużyna celuje w awans na European Masters, bowiem w innym przypadku zawodnicy Giants rozejdą się w swoje strony.

Półfinałowe starcie pomiędzy Vodafone Giants a KIYF eSports Club zostanie rozegrane w trybie do trzech zwycięstw. Start tego meczu zaplanowany został na godzinę 19:00, a transmisję możecie znaleźć na prywatnym kanale Łukasza „Leo” Mirka oraz na oficjalnym kanale LVP SuperLiga Orange.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO zmierzy się z Onca i Izako Boars, GruBy i spółka z szansami na fotel lidera ESL MP *

Dziś dokończenie trzeciego tygodnia ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Pracowity dzień zwłaszcza przed reprezentantami AGO Espo...

>