fot. ESL

TOAO z tytułem MVP 3. tygodnia ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Trzeci tydzień ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive nie przyniósł nam zbyt wielkiej rewolucji w tabeli. Dlatego też komplet punktów zgarnęły zarówno AGO Esports, jak i PACT, które dzięki temu umocniły się czołówce. Nic więc dziwnego, że to reprezentanci tych formacji konkurowali ze sobą o tytuł MVP minionej serii spotkań.

Ostatecznie padło na Mateusza „TOAO” Zawistowskiego, który miażdżącą przewagą głosów pokonał Tomasza „ToM223” Richtera. 21-latek w ogromnym stopniu przyczynił się do obu wygranych z Onca Gaming, dzięki którym AGO wskoczyło na pozycję lidera ESL MP. W trakcie spotkań Zawistowski ustrzelił w sumie 43 fragi, ginąc przy tym zaledwie 23 razy. Co ciekawe, tytuł MVP po raz drugi z rzędu wpadł na konto jednego z obrońców tytułu – tydzień temu podobne wyróżnienie otrzymał Damian „Furlan” Kisłowski.

Dotychczas tytuł MVP zdobywali następujący gracze:

  • 1. tydzień – Piotr „nawrot” Nawrocki (Izako Boars)
  • 2. tydzień – Damian „Furlan” Kisłowski (AGO Esports)
  • 3. tydzień – Mateusz „TOAO” Zawistowski (AGO Esports)

Czwarty tydzień ESL Mistrzostw Polski w CS:GO startuje już 7 września – wtedy też w akcji zobaczymy m.in. PACT, PRIDE oraz x-kom team. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SelfMade

Movistar Riders pokonane! MAD Lions w finale LVP SLO

Wczorajszy "polski" pojedynek półfinałowy w LVP SuperLiga Orange przyniósł nam długi wieczór pełen zwrotów akcji i emocji. Aby rozstrzygnąć starcie po...